Nauka jezyka HOLENDERSKIEGO

Temat przeniesiony do archwium.
Nauka jezyka HOLENDERSKIEGO. Lekcje wysylam emailem lub poczta.
Informacje i kontakt: email [email]
uczyłam się rok holenderskiego ale chciałabym zacząć na nowo i interesuje mnie Pańska oferta... [email]
Chcialabym sie dowiedziec wiecej na temat Panskich lekcji jezyka holenderskiego wysylanych na emaile!Poniewaz chcialabym zaczac nauke tego wlasnie jezyka i szukam czegos od czego moglabym zaczac!Czy wszystkie emaile sa platne i na jakiej zasadzie to polega?Dziekuje bardzo.
Jestem teraz w holandii i kompletnie nie znam tego jezyka ale bardzo zalezy mi na jego nauce.takze bardzo chcialabym sie dowiedziec co mam zrobic zeby dostawac lekcje mailem lub poczta i ile to kosztuje?Prosze o odpowiedz jak najszybciej.
polecam strony www do nauki niderlandzkiego
na jakims forum byla cala lista takich stron- na forum niderlandzkim, Belgia-Polska lub Polska-Holandia (na GW,w prywatnych forach - Polska Świat oraz Edukacja-Języki)
poszukaj :)
ew. jak ja na to trafie, dam jeszcze znac
Witam!rnMój szef pilnie poszukuje dziewczyny ze znajomością komunikatywną j. holenderskiego do pracy w biurze w Katowicach. Istnieje możliwość zakwaterowania. Jeśli to możliwe to proszę o namiary na takie osoby!!!rnrnBędę bardzo wdzięczna!!!rnProszę o kontakt pod numerem 6[tel]lub e-mailem: [email]
Witam,

Chciałąm zapytać czy Pani może mieszka na Śląsku? Pilnie poszukuje osoby, która swobodnie poszługuje się j. holenderskim na zastępstwo (prace biurowe, 3 tyg.)

Bardzo prosze o odpowiedź na mojego maila: [email]

Pozdrawiam!
Temat przeniesiony do archwium.