nagrania do listen and learn?? Czy ktoś ma?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy w ogóle można jeszcze ściagnąć, kupić skądkolwiek dostać nagrania do podreczników Listen & learn P.Smólskiej i Rusieckiego
Zdaje się, że gdzieś w 3 rzędzie regału lub w piwnicy mam te nagrania na audiokasetach.
A czy chciałbyś je odsprzedać? A może przegrać i sprzedać?
Podręczniki mam jeszcze z czasów gdy miałam kilka lat i mój ojciec zaczynał przygodę z angielskim niestety płyt już nie kupił.

Listen & learn wybrałam z kilku dziecięciu przeróżnych pozycji jakie w ostatnich latach kupiłam i właśnie z nich zamierzam zacząć uczyć się (po raz kolejny) angielskiego. Niestety bez nagrań to skazana jestem na porażkę.
LISTEN AND LEARN.
1000 słów i zwrotów
w pracy za granicą
dla początkujących??
LISTEN AND LEARN.
Angielski przed wyjazdem
dla początkujących?
Sprzedać? Nigdy!

Podaj swój adres email lub znajdź mój, wtedy Ci pomogę.
J. Smólska, J. Rusiecki
B. Krasnodębska
"Listen and Learn"
Warszawa 1990
Wiedza Powszechna
Wydanie V

Jest to podręcznik z załącznikami w postaci 5 płyt ebonitowych lub 5 audio kaset

Pierwsze ukazało się jeszcze w latach 60-tych, wtedy załącznikami dźwiękowymi było 12 średnich płyt.
Napisałam na Twój adres niestety chyba był błędny (na wp) bo odpowiedzi nie dostałam.

Mój adres to [email]
Znajdź w necie oldskulową firmę fonograficzną Polskie Nagrania. To oni wydali winyle i kasety do "Listen and Learn". Mają w sprzedaży kasty do pierwszej części. Można pewnie zamówić on-line.
Ewentualmie zajrzyj tu: http://www.allegro.pl/item721927438_listen_and_learn.html

Jest to zakończona licytacja OŚMIU winyli na allegro, nie było ofert kupna. Można poprosić sprzedającego o ponowne wystawienie tych płyt żeby je potem kupić. A wtedy potrzeba gramofonu, można też przgergać sobie na kasety lub na CD, w domu albo zainwestować i zlecić kopiowanie fachowcom - płytki CD staną się wtedy bezcenne...
Być może i ja w będę miał kasety lub płyty jako kopie z winyli...Na razie więcej nie powiem...
Te winyle są trochę nowsze niż to pierwsze wydanie, które składało się aż z dwunastu płyt. Może jest to pełny komplet, ale nie wiem.
Wydawca kaset możliwość kupna:
http://www.polskienagrania.com.pl/pl.php?o=big&big=637
Potrzebuję audio do książki Listen and learn. Czy szanowny BJK mnie też może pomóc? Mój adres [email]
Proszę o zgodę na udostępnienie audio do tej książki przekazanych Konstantynopolitańczykowianeczce. Please!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia