zaufani użytkownicy

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 91
>> like about your being 'marked'

'Marked For Death', amusement ends ;)
btw, Joaska Pacula is in it too..
Proponuję Dorian gray za konstruktywne opinie na temat Szkół językowych stanowiące cenne porady.
Myślę, że to nie jest najlepszy pomysł. Po pierwsze, jakie są kryteria którymi się kierujesz dodając do czyjegoś nicka taki znaczek? Myślę, że ludzie (także, a może zwłaszcza) niezalogowani którzy goszczą tu równie często i pomagają, mogą się czuć urażeni. poza tym porady osób dla jedych pomocnych mogą się okazać zupełnie bezużyteczne.
Zastanawiam się tez, czy jak ktoś zgłosi że X czy Y JEGO zdaniem zasługuje na miano "zaufanego członka forum" to czy natychmiast dodasz mu taki znaczek czy jakąś weryfikacje przeprowadzisz? bo pomysł ten może zyskać dużą aprobatę i możesz nie mieć czasu przejrzeć wypowiedzi wszystkich osób które zostaną "zgłoszone":)

sądzę że może wystąpić natepujący problem:
a) przyznasz taki znaczek tylko kilku "zaufanym osobom" to reszta która pomaga a nie ma znaczka poczuje się niedowartościowana i może np zrezygnować z pomocy innym
b) przyznasz znaczek zbyt wielu osobom to straci on na wartości.

osobiście nie popieram tego pomysłu, jednak jesli już ten znaczek MA zostać, to proponuję zaliczyć w poczet osób "zaufanych" osobę o nicku "Kociamama". Stali bywalcy forum z pewnością wiedzą o kogo chodzi :) myślę że jesli kojarzymy pewne osoby z ich wypowiedziami to i tak beda dla nas 'zaufani' bez wzgledu na to czy przyznasz im znaczek czy tez nie:)
pozdrowionka dla wszystkich:)
pROSZE O PRZYZNANIE ZNACZKA dORIANOVI GREY'OWI. UWAZAM, ZE DUZO POMAGA WSZYSTKIM I W SPOSOB OBIEKTYWNY PRZDSTAWIA OPINIE O SZKOLACH JEZYKOWYCH.
Anne Boleyn
Mnie szczerze mówiąc (a w zasadzie pisząc) ten pomysł też się średnio podoba. Przede wszystkim dlatego, że daje osobą ze znaczkiem jakby patent na nieomylność i któs mając do wyboru radę osoby ze znaczkiem i osoby bez znaczka będzie automatycznie uważał, że najlepsza jest rada osoby ze znaczkiem. To trochę krzywdzące i zniechęcające użytkowników "bezznaczkowych" do radzenia. Czy to nie jest trochę tak, że sami powinniśmy oceniać kto jest dla nas wartościowym użytkownikiem i z czyich rad korzystać? Ktoś, kto pobędzie choć chwilę na forum szybko zorientuje się "who is who".
Jeśli chodzi o nazwę "zaufanych użytkowników" to może powinno to raczej być, jak już ma być, coś w kontekście "często udzielających się"? Nie byłoby to deprymujące innych. Oczywiście trzeba by to zgrabniej ode mnie napisać. :)
Również pozdrawiam.
A MNIE SIĘ ŚREDNIO PODOBA TWOJA ORTOGRAFIA! ( KOMU?) "OSOBĄ" - JAKL MOZNA ROBIC TAKIE BŁĘDY . POWINNI JESZCZE PRZYZNAWAC WYRÓZNIENIA W DESCYPLINIE JAKĄ ( CZY JAK WOLISZ "JAKOM") JEST ROBIENIE RAŻĄCYCH BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH. pOMYSŁ ZE ZNACZKAMI DLA ZAUFANYCH JEST DOBRY, A JAK CI SIĘ NIE PODOBA, TO ... NO SAMA WIESZ.
Super miło, nie ma co. :( Wiesz, Mądry Człowieku, że ludzie miewają dysleksję i inne problemy? Poza tym łatwo jest kogoś skrytykować iobrazić, a trudniej wyrazić konstruktywną ocenę i to, co się naprawdę myśli. Sądzę, że Lukar pisząc swój post liczył również na takie opinie, jak moja, a nie tylko na przyklaskiwanie. Może się jednak mylę. Bez pozdrowień, wracaj do piaskownicy, gdzie Twoje miejsce, jak już jesteśmy niemili.
Ja myśle, ze z tym wybieraniem to mozna zrobic jakąś sąde. Osoby, które są zgłoszone na tej stronie biorą udział w tym sondarzu, a reszta forumowiczów głosuje na te osoby, które uważa za pomocnych i kilka osób z największą ilością głosów dostaje tytuł VIPa...
niemiłe jesteśmy (obie to fakt) ale na szczeście głupia tylko Ty!
:) Idź na spacer, jest ładna pogoda. Skąd w ludziach tyle nienawiści? Nie wiem. :( Nawet nie masz odwagi się zalogować... Żałuję w ogóle, że zwróciłam uwagę na Twój post. Precz trollu!
no właśnie SEALPUP, nie ma sensu zwracać uwagi i odpisywac na takie obraźliwe posty.

Jeśli ktos w Twoich czy innych postach poza błędem ort nie widzi nic innego, to jego/jej problem.

Jeśli chodzi o mnie, mój znaczek - nie moge się zalogować (odrzuca z jakiegoś powodu) więc problem z głowy :)
moim zdaniem trzeba sie zastanowic jakie kryteria beda decydowac o przyznaniu znaczka i tyle... Mozna by wziac np pod uwage zarowno staz, pomoc i jaks tam popularnosc czyli sondaz... Bo slowo "zaufany" jest dosc plynne... Jak to Ryszard Ochodzki powiedzial: ja nie ufam nikomu, ale tak teoretycznie to ciotce :-) trzeba pomyslec drodzy forumowicze a nie rzucac epitatami bo to do niczego nie prowadzi...
!!!
No i teraz to juz gadasz do rzeczy :-)
tak oczywiscie kasiul ma racje i ja bezwzglednie popieram ją jako że ma ten kwadracik.
O mamo !!!!!!! Ale mi tarcze dali nono - nic tylko mnie ustrzelic :-) No nic dziekuje pieknie... Jak ktos nie zrajestrowany to jego strata ze tarczy strzelniczej przed nickiem nie nosi... Nie wypierac sie siebie :-)
No niekoniecznie mam racje bo mam kwadracik :-) Ale przynajmniej zarejestrowana jestem i wiadomo ze ja to ja a nie ktos inny :-)
>Jeśli ktos w Twoich czy innych postach poza błędem ort nie widzi nic
>innego, to jego/jej problem.
Nic nie widzi i nic sam nie wnosi oprócz niepoptrzebnych kwasów. Mam nauczkę, żeby nie dać się sprowokować na drugi raz. Może to fakt pod tym względem jeszcze nadal głupia jestem. :)

Może Twój nick przez kogoś był kiedyś zarejestrowany? Bo przecież nie ma w nim żadnych niedozwolonych znaków. Może warto poradzić się Lukara?
moze serwer sie zmeczyl... Sprobuj pozniej iwona :-)
oto dotychczasowe propozycje nazw:

1. Stary Wyga
2. znak jakości
3. zasłużony forumowicz
4. VIP
5. wyróżniony użytkownik
6. helping hand (to moja propozycja)

Kryteria?

Dana osoba musi/powinna:
1. byc obecna na forum przynajmniej od kilku miesiecy
2. miec przynajmniej kilkaset wpisow (w przewazajacej wiekszosci pomocnych ;)
3. pisac jako zalogowany uzytkownik
iwona: odezwij sie na priv, zobaczymy co jest nie tak (jesli sie zalogujesz oznacze Twoje poprzednie wpisy jako Twoje)
...bez komentarza! Widac ,ze nie masz juz ciekawych pomyslow . Swego czasu padaly propozycje poszerzenia stron z francuskim, hiszpanskiem, wloskim. stworzenie strony rosyjskiej. swoja droga ciekawe ,ze ty masz tez ten znaczek- nie widzialem nigdy twoich pomocnych rad, kiedys odpisujac bejotce na jego zarzytu napisales, ze nie czytasz postow za czesto. dla mnie jestes najmniej wiarygodny z nich wszystkich. do tego ten snobizm..
o jezu czlowieku daj spokoj, myslisz ze nie wiem nic o tych propozycjach dotyczacych innych jezykow? wiem o tym najlepiej ze wszystkich i nie masz prawa miec do mnie o to pretensji bo niby z jakiej racji? Robie to wszystko kiedy moge i kiedy mi sie chce, myslisz ze nie chce miec pozostalych stron tak rozbudowanych jak ta? chce tego bardziej niz Ty, wierz mi

poza tym jak tak caly czas narzekasz i tak Ci tu zle to dlaczego tu siedzisz? Chetnie podam Ci adresy innych stron o nauce jezykow, moze tam Ci sie bardziej spodoba...

a swoje wpisy oznaczam bo taki mam kaprys i chce zeby byly widoczne kiedy pisze o nowych funkcjach w serwisie
Ty nie wiesz, że Lukar to administrator tego serwera?
Myślę, że wystarczy sam znaczek. Opis znaczka - warto zwrócić uwagę na wpis tej osoby, plus informacja o zgłaszaniu. Opis powinien być zamieszczony na górze strony w podkatalogu pomoc językowa.
Kryteria? Z podanych punktów tylko pkt 3 jest sensowny. Nie wiem czy mg lub sobar są obecni na forum od KILKU m-cy. Ale wiem, że JEŚLI zechcą pomóc to będę miała szczęście.
to moja osoba się nie kwalifikuje do znaczka :))
nie spełniam chyba żadnego krytetium. Jestem krócej niż kilka miesięcy (2? nie wiem dokładnie), kilkaset wpisów - no idea???, no i niezalogowana.

Poczekam jeszcze troche, minie więcej czasu, nazbiera sie więcej wspisów
Mysle, ze to nie zalezy od ilosci wpisow a od jakosci:)
mozesz byc zalogowana/obecna na forum powiedzmy 5 miesiecy i miec 2-3 wpisy a mozesz byc tu miesiac i miec 30pare wpisow.
dlatego uwazam ze te kryteria sa bardzo subiektywne. tylko czekac az pojawi sie znaczek dla "uzytkownikow, ktorym NIE warto ufac"..
Właśnie Aguś, przecież Ty się kwalifikujesz: ponad 300 postów, od dawna na forum i z tego co zaobserwowałam to zawsze pomagasz. Ja zgłaszam Twoją kandydaturę. :)
no właśnie iwona, pominęłam cię, bo jesteś niezalogowana. Jak uda ci się zalogować to też dam ci znaczek! Należy ci się jak psu buda! Pozdrawiam i zaglądaj tu często
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 91