ang.pl odsłona 4

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 138
Niestety, ale mam problem z korzystaniem z tego serwisu z poziomu telefonu. Zanim dokonaliście zmian bez problemu logowałam się przez telefon i korzystałam z serwisu, teraz nie mogę tego zrobić.
Cytat: Anetka1102
Niestety, ale mam problem z korzystaniem z tego serwisu z poziomu telefonu. Zanim dokonaliście zmian bez problemu logowałam się przez telefon i korzystałam z serwisu, teraz nie mogę tego zrobić.

proszę o konkretne informacje (tutaj albo wiadomość prywatna) - co nie działa? jaki się pokazuje komunikat?
Osobiscie mi to nie przeszkadza ale dlaczego (przynajmniej u mnie) w dziale "Ostatnie wpisy" wyświetlają się te które wcale nie są ostatnimi?;)
Cytat: Aaric
Osobiscie mi to nie przeszkadza ale dlaczego (przynajmniej u mnie) w dziale "Ostatnie wpisy" wyświetlają się te które wcale nie są ostatnimi?;)

tzn? jakie są daty ostatnich wpisów w prawej kolumnie?
OK,
przykładowo, pierwszy wpis (z przed 3 dni) w wątku pod linkiem:
https://www.ang.pl/forum/brak-wkladu-wlasnego/243972
wciąż figuruje w dziale "Ostatnie wpisy" pomimo że tam są 4 dodatkowe odpowiedzi (ostatnia dodana dzisiaj);)
Chyba że to tak ma być?;)
edytowany przez Aaric: 04 lis 2014
u mnie w tej chwili jest tak:

http://wgrajo.pl/img/image1.jpg
No, zgadzam sie. U mnie też tak jest. Ale ja czasami przeglam wczesniejsze strony w tym dziale i widze jakiś wpis, rzekomo OSTATNI czyli już nie ma zadnego po nim, jeżeli dobrze rozumiem.
Fakt jest po tym OSTATNIM wpisie jest wiele innych.
Lukar, zobacz na "Ostatnie wpisy" dwie strony wcześniej i znajdziesz wpis o którym wspomniałem poprzednio;)
A gdzie blogi i gg?? czy beda przywrócone???
Gdzie są blogi? Ale odjeb...iście!
Już kilka razy, po kliknięciu na "podgląd wpisu", A NIE NA "DODAJ WPIS", tekst się wkleja do forum.
W ćwiczeniach nie działa kilka tematów, wyskakiwało info że admin informowany, ale nie ma poprawy
Dzień dobry,

Mam pytanie: jak długo - orientacyjnie - potrwa jeszcze modernizacja działu nauki słówek?

Pozdrawiam AK
Specjalnie się zarejestrowałem, by umieścić komentarz. Obecny design jest fatalny, nieczytelny, kiepsko się z tego korzysta... To jest po prostu katastrofa... Poprzednia wersja zdecydowanie bardziej przystosowana do nauki, a i do aplikacji mobilnych można byłoby ją przystosować. Nie wiem ile jest osób, które wolą stary interfejs, ale jeżeli takich osób jest dużo, można byłoby zrobić coś w stylu petycji o przywrócenie poprzedniego interfejsu...
>>>zrobić coś w stylu petycji o przywrócenie poprzedniego interfejsu...
Niestety, to nic nam nie da.
Decyzja administratora jest ostateczna (bez zadnego odwolania) i koniec kropka. Chociaz niby zyjemy w democracji, ale tak jak w 'Animal Farm', - 'some people are more equal than others' :-)
to jest teren prywatny i tutaj nie ma demokracji :-)
Próbuję zmienić zdjęcie na moim profilu. Obojętnie ile już razy usuwam istniejącą fotkę i wgrywam nową, po kliknięciu na ZAPISZ pojawia sie ta sama (uprzednio usunięta)
edytowany przez Aaric: 11 gru 2014
Musisz wgrać swoją prawdziwą fotkę, Aaric, wtedy się nie pojawi ta poprzednio usunięta :)
That was the plan but still no go ;)
Czy istnieje/zaistnieje aplikacja, która będzie odwzorowaniem strony?
Bardzo dobra strona, korzystam na telefonie typu note i jest pięknie. Mam mnóstwo aplikacji do nauki angielskiego, między innymi tez dostęp do etutor.pl i musze przyznać ze zasoby jak i design jak na aplikację darmową jest niesamowity, pod pewnymi względami czasami bardziej przystępny dla mnie niż w etutorze, tam w ogóle nie ma wersji mobilnej odsłony strony, a przecież się płaci i to nie tak mało. Ta strona to świetne uzupełnienie mojego zbioru i nie muszę nic instalować, bo stronę dobrze się czyta.
Co zrobiliście z lekcjami do nauki języka rosyjskiego? Gdzie one są? :(
Cytat: Svetlan
Co zrobiliście z lekcjami do nauki języka rosyjskiego? Gdzie one są? :(
są lekcje, ćwiczenia i маленькие форум;)
Cytat: Aaric
i маленькие форум;)

Zle odmieniles przymiotnik 'маленькие', "ekspercie":)

The 'форум' is in the singular (the plural is 'форумы')
and the singular of 'маленькие' is 'маленький'

маленькие форумы - множественное число (plural)
маленький форум - единственное число (singular, in Russian 'форум' is masculine, hence 'маленький')
edytowany przez savagerhino: 08 sty 2015
Rejestrowałam się kilka lat temu, adres email, który wtedy podałam już nie istnieje. Gdzie mogę go zmienić, gdy wchodzę w swój profil nie widzę takiej możliwości.
Proszę o ćwiczenia z języka włoskiego, bo nie mam gdzie zastosować w praktyce nowych wiadomości z gramatyki. Ćwiczenia z hiszpańskiego są świetne. Dokładnie taki zestaw przydałby mi się z włoskiego.Zróbcie, proszę coś z tym.
Podczas nauki słówek wciąż pokazuje się pasek z reklamami ,które co kliknięcie zmieniają się , migają i rozpraszają podczas nauki. W sumie ta strona poświęcona jest nauce , a jeśli nie można się uczyć w skupieniu to nie ma sensu korzystać z waszego portalu. Poza tym już raz pisałam do was E-maila dotyczącego pewnego problemu związanego z usunięciem folderów i do dziś nie dostałam żadnej odpowiedzi, wiec człowiek ma wrażenie, że nie jest poważnie traktowany , chociaż zapewniacie za każdym razem fachową pomoc. Dziękuję.
Gdzie się podziały moje zestawy słówek? Korzystałam z tej strony od lat, trochę tego miałam... To zostało skasowane?
na stronie głównej masz obrazek pt.nauka słówek (ze zdjęciem klawiatury) klikasz na niebieskie "system nauki słówek" - i stmtąd poprzez "Przejdź do starego systemu" masz te same strony co przed zmianą szaty graficznej.…
Dlaczego w tym tygodniu muszę się logowac drugi czy trzeci raz?
Wielkość czcionki nadal nie jest uregulowana: mniejsza czcionka, którą mam ustawioną, włącza się jedynie przy pierwszej wizycie po kolejnym zalogowaniu się, a przy nastepnej wizycie jest już nie ta wielkość.
Nadal są reklamy pod pierwszym wpisem na danej stronie - to bardzo mnie denerwuje.
Właściwie co zmieniło się na lepsze na forum?
Cytat: humpetej
Niektóre wątki się nie otwierają. Wyświetla się komunikat "nie znaleziono pliku".
Na francuskim forum jest okienko facebookowe "szlifuj swój angielski".

Alez przeciez, to sprawdza twoja umiejetnosc czytania ze zrozumieniem.....:-)
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 138