problem z logowaniem

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Najpierw komunikat że chwilowo nieczynne, a jak już ruszyło to nie mogę się zalogować. Próba przypomnienia hasła kończy się komunikatem - "Błąd. Nie znaleziono podanego adresu email w bazie. Upewnij się, że podałeś/aś prawidłowy adres." Ktoś coś wie na ten temat ?
Mam to samo :/ Założyłam nowe konto na ten sam e-mail ale przepadły wszystkie zestawy słówek :/ Shit
ja tez mam ten problem.
Na pewno wpisuje dobrey adres i dobre hasło, a wyskakuje 'nieprawidłowe hasło' czy coś takiego
No właśnie się zastanawiałam co się stało, ale widzę, że chyba wszyscy mają ten problem.
ja tez ma ten problem.
O, to siÄ™ dopisalem :-)
no ja też się dopisuje:(
mam błąd logowania, a wszystko mam ok.... a ja chcę się uczyc....
Tak, ja tez. Mam nadzieje, ze to tylko chwilowe problemy, i ze zestawy slowek beda dzialaly, i ze blog bedzie aktywny i ze wogole i....ech
pzdr
i ja tez, a jeszcze wczoraj wszystko bylo w porzadku !!!!
mam ten sam problem, mam tylko nadzieje, ze dane nie zostaly utracone bo chyba sie potne. mialem wlasnorecznie wpisanych ponad 2300 wyrazen.
tez nie działa :(
jak sie nie myel padl mysql...
tylko zalezy czy to problemy serwera czy admina...
moze da sie wszystko przywrocic....
mam pytanie kiedy ten bład zostanie usuniety??? Prosze o szybkie naprawienie... bo ja jestem ciemna z angielskiego, no i wiecie....
Lukar, co bedzie z blogiem??? ??? ???
Prosze powiedz, ze da sie przywrocic wszystkie wpisy!!! !!! !!!
please!!! !!! !!!
Ja wiem, ze swieta, kurczaki, no ale bez jaj!!!
już wszystko powinno być w porządku - był problem z bazą
A ja dalej mam ten sam problem :/ :/
Lukar dalej jest ten problem. O co chodzi ?? Załamka -:(
Już od około 5 dni chce sie zalogować i nie moge. Co sie dzieje? :( Jak bedzie juz ok to dane beda stracone? Zarejestrowałam sie drugi raz :/ Pewnie wszystko przepadło :(
I znów nie można się zalogować.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Zagranica

 »

Pomoc językowa