gramatyka - nowy dział

Temat przeniesiony do archwium.
Oddajemy Wam do dyspozycji nową zakładkę - GRAMATYKA ANGIELSKA, na razie jest ona na poziomie podstawowym i wiemy, że nie ma tam wszystkiego ale pracujemy nad dalszym materiałem. Zapraszamy.

https://www.ang.pl/gramatyka.html

pozdrawiam
Lukar tak 3maj - ta strona jest jedna z lepszych jakie znam - choc jak nad kazda stronka i nad nia trzeba pracowac - no a do gramatyki to na gwalt dodala bym conditionals, passive voice i reported speech - pewnie teraz maturzysci juz obgryzaja paznokcie na sama mysl o tych trzech blizniaczych koszmarkach ;)
Dział pomyślany. Wreszcie można się dowiedzieć jak to jest z tymi czasami, bo tekst jest napisany po ludzku:) Oprócz powyższej sugetsii głosowałbym za większą ilością przykładó ilustrujących daną regułę. Ale początki działu są ok. Zapowiada się profesjonalnie.
aah.. hehe swietnie, wlasnie tego brakowalo na tej stronie :) (teraz wpadlo mi to do glowy;p) powodzenia w rozwijaniu dzialu :)
spoko dzial , naleza sie duze pochwaly dla autora .. ale czekam na dalszy ciag, juz długi czas nic wiecej sie nie ukazało..:(
mam pytanie dlaczego nie moge otworzyc strony z przyimkami??? wlasnie to one mnie najbardziej interesuja
dodalismy nowe materialy: strona bierna, okresy warunkowe, zestawienie czasow... zapraszamy
hej. na stronie startowej wkradł się wam błąd: pytaż???
Rzeczywiście. Ale to tylko literówki. \"komentoważ\" i \"pytaż\". Jestem przeonany, że jutro ich nie będzie.
Świetna stronka z gramatyką. Wyjaśniła mi ona wiele niejasnośći. W przyszłości można by pomyśleć o ćwiczeniach, gdzie można by sprawdzić swoją wiedzę. Pochałka dla autora
Ta stronka jest po prostu super,jeszcze jak beda cwiczenia sprawdzajace z roznych czasow to bedzie rewelacja :) pozdrawiam
nie zapomnijcie o przyimkach.. pozdro... spoko stronka
Od czego powinno sie zacząc nauke?
Od czasów ? a moze od cześci mowy,? a moze od czegos innego? prosze o odpowedzź!
Od dobrego kursu pod kierunkiem własciwie przygotowanego lektora.
no dobra ale chdzi mi czy od czasów czy od innych czesci????
Dodane zagadnienie mowy zaleznej :)

https://www.ang.pl/mowa_zalezna.html
od alfabetu i slowek...
Gramatyka podana w pięknej postaci - wszystko zrozumiałe, jasne i klarowne. Rzeczywiście przydałyby się ćwiczenia sprawdzające, ale z pewnością tak się kiedyś stanie :-) Brakuje mi natomiast życzeń i przypuszczeń typu "I wish" i "I wonder", bo to do najprostszych nie należy :-) Czekam cierpliwie, a tymczasem gratuluję pomysłu na stronkę i życzę sukcesów! Acha, nie otrzymałam dzisiaj word of the day? Dlaczego? Coś się popsuło? Pozdrawiam
Wporzo, wporzo stronka git :) . Przydałoby się opis czasów Future in the Past.
Właśnie tego szukam i nie moge nigdzie znaleźć dokładnego opisu.Baardzo proszę o dział o tych właśnie czasach.Pozdr.
Apeluję o umieszczenie na tej stronce w jakich przypadkach używa się use to, get used to , used to...czyli o tym co było i już tego nie ma i o przywyczajeniach (she is always doing sth. )o wyrażaniu irytacji w takich konstrukcjach...itp
Bardzo proszę:)
Bardzo podstawowym... Gdzie zgubiliscie ćwiczenia do conditionali?
Zawiedziona jestem...
Temat przeniesiony do archwium.