powolne działanie strony

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałby się dowiedzieć dlaczego osoba/osoby zrządzające tą stroną za wszelką cenę starają się spowolnić jej działanie. Na początku nie rozumiałem dlaczego strona działa tak powoli ale zauważyłem, że każda moja akcja owocuje wysyłaniem całej serii informacji do serwerów zajmujących się szpiegowaniem internautów:
arbo.hit.gemius.pl
st.hit.gemius.pl
www.google-analytics.com
Potrafię jeszcze zrozumieć Wasza współpracę ale dlaczego odbywa się to w taki amatorski sposób. Powtarzałem sobie dzisiaj sporo ponad 100 słówek przy czym każda moja odpowiedź wysyłana była na wyżej wymienione serwery. Za kila dni mam wyznaczone powtórki i znowu cała seria moich słówek będzie wysyłana do szpiegowskich serwerów. Dzisiejsza powtórka zajęła mi ponad dwie godziny mimo, że łącze internetowe mam szybkie. E-wro jest najszybszy we Wrocławiu i jednym z najszybszych w Polsce.
Proszę kompetentną osobę o wyjaśnienie dlaczego każde naciśnięcie przeze mnie ENTER a nawet przejście pomiędzy zakładkami owocuje serią informacji do tamtych serwerów. Oraz dlaczego nie można korzystać z tej strony z wyłączonymi cookies.

« 

Pomoc językowa