Konkurs USA i GB

Temat przeniesiony do archwium.
Juz wysłałem maila na ten temat, ale jakby gdzieś umknął... Nie mozna by rozdzielić konkursu na dwa działy: o USA i GB tak zeby każdy sobie wybrał państwo z którego chce odpowiadać? Przecież na początku był tylko o USA i się ucieszyłem, a teraz taka przykra niespodzianka...
Juz wyjasniam:

Nie ma obowiązku ani konieczności brania udziału w obu konkursach jednocześnie. Można wybrać tylko pytania z jednego państwa - nie zmniejsza to w żaden sposób szans na wygraną. W takim przypadku miejsca na odpowiedzi w drugiej kolumnie należy zostawić niewypełnione.

Zdecydowalismy sie nie prowadzic konkursu przez 60 dni - jest to jednak zbyt dlugi czas. Konkurs bedzie trwal 30 dni - po jednym pytaniu dziennie na kazde panstwo.
nie wiem czy to chwilowy problem, czy tez tylko u mnie ale nie ma pytania 3 dot UK... jest tylko krateczka na odp a pytania zero.... Pytanie 3 o USA jest normalnie :-) Hmmmmmm wiec.... O co chodzi? :-)
Pozdrawiam
No juz jest ok, dziekuje pieknie :-)
proszę o szybką odp bo zostały 2 godz do końca konkursu, chodzi mi o to, że ja zrobiłam 2 ścieżki USA i GB, ale nie wiem jak to będzie traktowane, bo np USA mam wszystko dobrze a w GB kilka błędów, a ten co robi tylko USA ma też wszystko dobrze..czy to będzie traktowane na równi? czy odejmą mi punkty za GB?
sciezki nie mają na siebie wplywu, bledy w jednej sciezce nie mają wplywu na wynik w drugiej sciezce :)

pozdrawiam
Lukasz
Temat przeniesiony do archwium.