key do new first certificate gold

Temat przeniesiony do archwium.
Witam;-)
Ucze sie sam angileksiego z ksiazki new first certificate gold i exam maximiser

Wykonuje cwiczenia z tych ksiazek, ale nie wiem czy dobrze je rozwiazuje.
Szukam klucza odpowiedzi do cwiczen ktore sa w tych ksiazkach. Czy ma ktos moze (i moze mi udostepnic) takie odpwiedzi w wersji elektronicznej lub papierowej.
Licze na Wasza pomoc. Rozwiaznie zadan bez pewnosci ze dobrze sie je wykonuje jest moło uzyteczne. pozdrawiam:-)
Czesc! Popatrz sobie na englishtips.org, jest tam tego troche. Ja sciagnelam TB do Golda i maximisera z kluczem. Ewentualnie jeszcze mozesz sciagac ze stronki: http://artefact.lib.ru/languages/eng_textbooks_eng.shtml
pozwodzenia!
tam jest tylko do tej starszej wersji golda:P on napisal NEW:P ja tez szukam tej ksiazki(Teachers book "New First Certificate Gold") ...ale bezskutecznie...jakbyc cos wiedzial/wiedziala to prosze o kontakt [email]
sory za to wiedziala:) nie przeczytalam dokladnie..
Nie ma sprawy, co do pomylki :-)
Co do golda, jest zatytulowane tak: New Edition, first certificate gold, teacher's book, wydaje mi sie, ze to do nowej wersji. I sciagniete z tej stronki co napisalam, tylko z forum, tam ludzie czasem tez cos wstawiaja. Nie sprawdzalam tego jeszcze, bo sie ucze z new progress poki co, poza tym mam TB a nie mam SB New, tylko stare.
Pozdrowionka dla wszystkich.
Jakby Ci pasowala ta ksiazka to daj znac, ja z kolei poszukuje do tego SB i WB, jak masz to mozemy sie wymienic. Golda tez mam zamiar przerobic. :-)
a jaki jest kolor tej ksiazki?? ja nie mam ebookow tylko normalna ksiazke..ale na englishtips.org widzialam ta nowsza wersje(courebook)...
Jest biala z zerwonym paskiem, gdzie jest napisane teacher's book. W sumie to juz nie wiem do ktorej to jest wersji. Jak bede miala chwile to porownam z ta stara wersja.
Wiesz co, juz sie pogubilam, ten CB tez mam, ten, o ktorym piszesz, nie mam SB. Tylko to jest stara wersja, tak? A w ogole to czy te wersje bardzo sie od siebie roznia?
tak to jest ta stara wersja:) a czy sie roznia...zasdanicza roznica to to ze sa inne tematy:P
Czesc, moje [gg] , mail: [email] tez szukam pomocy (odp) do ksiązki FCE GOLD new , czy ma ktoś jakies materiały? bardzo proszę o podesłanie;) na mail, albo na gg;)
pozdrawiam, Karol
ja niestety nadal jej nie mam...
hej Jestem tu pierwszy raz bo suzkam pomocy W ponidzialek mam wazne koloqwium z unit 7 z new first certificate gold Błagam pomozcie!! Czy ktos ma ksiazke z testami do tej ksiazki? lub czy gdzies w necie sa te testy? to chyba powinna byc teacher's book? Prosze o pomoc !!!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia