FCE - USE OF ENGLISH - KTO MA KLUCZ ODPOWIEDZI DO PART 1. ??

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |
Witam!!! Kupiłam sobie niedawno FCE - Use of English Virginia Evans, taka brązowa książka, na pewno każdy będzie wiedział o co mi chodzi ;) I mam jeden problem - niekrtóre zadania mnie wręcz powalają i nie wiem czy je dobrze robie czy źle, prędzej źle. Co mam zrobić ?? Ile może kosztować klucz ?? A może ktoś ma klucz i mógłby jakoś ze mną nim pohandlować ? ;) Proszę Was o pomoc!!!! Z góry dziękuję!!!!
ja mam ten klucz :) nie weim ile kosztował, to jest książka nauczyciela i niby tylko nauczyciel moga go kupić
ja mam podobny problem - mam ksiazke Virginii Evans do FCE tylko ze granatowa juz od jakiegos czasu i zawsze bardzo brakuje mi klucza. szukalam nawet w ksiegarni jezykowej ale nie bylo. i jakos musze sobie radzic ze slownikiem i tymi tabelami ktore sa na koncu
ten klucz kosztuje ok. 15 zl i kazdy go moze kupic w ksiegarni jezykowej, raczej sie nie spotkalam zeby nie bylo
Hmm... skoro kosztuje około 15 zł to może jednak to kupie w tej ksiegarni ;) Byle nie wiecej ! Dzieki za info ;D
A nie ma gdzies w sieci za free?
Witam, staram sie czegos nauczyc do FCE z ksiazeczki V.Evans 'FCE Use of English' (brazowa okladka). Niestety jest bez klucza. Widzialam wczesniejsze posty na ten temat i mam pytanie. Czy ktos ma moze 'teacher's book' ;)? ..obecne wydanie jest chyba w niebieskiej okladce, ale czy roznice sa znaczne? ..:) a moze klucz do niebieskiej pasowalby do brazowej? :)
ja mam klucz ale do drugiej częsci :)

a czy ma ktoś dwójkę właśnie ale w wersji elektronicznej??
zapomniałam - email [email] gdyby ktoś chciał ten klucz ;)
Witajcie,

Mialam okazje kupic odpowiedni do pierwszej czesci ksiazki na Allegro za 5zl.
Teraz poszukuje odpowiedzi do drugiej czesci, czyli do tej niebieskiej.
Jakby ktos wiedzial gdzie mozna je dostac w miare niedrogo, albo chcial sprzedac swoje to prosze o kontakt :)
Mufaska!! Masz klucz do II częsci? Za ile go kupiłaś? szukam juz od dawna niestety bez efektów:/
hej.mam klucz do niebieskiej use of english ale potrzebuje do brazowej- jesli ktos cos takiego posiada moge sie wymienic;))
jesli chodzi o elektroniczna use of english 2 wlasnie ja przygotowuje.
pozdrawiam cieplo
I suggest that you visit either this web-site www.nowela.net or this one :www.andy-ksiegarnia.com. I imagine you'll find my recommendation useful. Saludos :-))
dzieki serdeczne za adresy(jesli to byla odp. do mojego post'u??)
niestety ja mieszkam na wyspie i potrzebuje bardziej elektronicznych materialow anizeli polskich ksiegarni internetowych. fakt ze znalazlam tam czego szukam ale nie ma opcji zeby to zamowic- a ludzie ktorzy rzekomo obsluguja online nie odpisuja na pytania.jak dla mnie to sie nie sprawdzilo ale jeszcze raz wielkie dzieki:)
pozdroofka ;))
zobacz w jakiejkolwiek językowej internetowe księgarni językowej. chociazby Raklamujacej sie tutaj BookCity na pewno znajdziesz. klucze z tego wydawnictwa nie sa drogie (
mam prośbę czy mogłabys mi przesłać klucz do 2 części?
Czy mógłby mi ktoś udostepnić klucz do use of english 2 w formie elektronicznej?na [email]
hej czy masz moze klucz do pierwszej czesci use of english virgini evas w eersji elektronicznej jesli tak czy mogłabys mi przesąłc [email] z gory dziekuje pozdrawiam
hej czy masz moze klucz do pierwszej czesci use of english virgini evas w wersji elektronicznej jesli tak czy mogłabys mi przesąłc [email] z gory dziekuje pozdrawiam
Ja też byłabym zainteresowana kluczem do 1 cz. FCE - Use of English Virginia Evans. Jeśli ktoś ma to byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie pod adres [email]
Z góry dzięki i pozdrawiam!
UWAGA!

MIAŁAM AWARIĘ KOMPUTERA I NIESTETY NIE MAM KLUCZA DO FCE USE OF ENGLISH 2 W WERSJI KOMPUTEROWEJ :(

PRZYKRO MI

POZDRAWIAM
[email]
Czesc czy ktos moze mi przeslac klucz do fce use of english 2?Z gory dzieki
Mufaska moglabys przeslac mi klucz do fce 2?Dzieki z gory.Moj [email]
witam, jeśli w końcu ktoś ma ten klucz do wersji 2 fce use of english - byłbym bardzo wdzięczny - [email] POZDR
czesc wszystkim, ponieważ jesteście nie za bardzo mili i nikt nie kwapi się z wyslaniem tych odpwoiedzi nawet myslalem, zeby nie podac linka, bo po co, skoro wy wszystko zlewacie...

wiekszosc ksiazek mozna sciagnac na stronie http://englishtips.org
trzeba sie zarejestrowac (nie czekajcie na maila po rejestracji, tylko od razu swoj login i haslo). FCE Use Of English też tam jest Teacher's book również.
asta la vista

PS na maila to mozna zyczenia wyslac urodzinowe :P
prosze bardzo o to klucz:) chyba nawet z cala ksiazka, nie wiem jeszcze bo u mnie sie nie sciagnelo do konca;]
jak komus bedzie zalezalo to zada sobie trud i sam sciągnie... ;)
link:

http://dl39tl2.rapidshare.com/files/6285403/5744137/Express.Publishing-FCE.Use.of.English-2.pdf
a poza tym to mozna tez sciagnac z emula;) troche wyobrazni...........:P
a dziwisz sie ze nikt ci nie wyslal:P przeciez posty wczesniejsze sa z czerwca:P myslisz ze jescze ktos z tamtych osob tu zagladal:p
to bylo do bobymcgee :D
Prosiłabym o klucz do książki Fce Use of English 2 na email [email] Dziękuje z góry
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |