olimpiada wyniki

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 49
poprzednia |
dzisiaj diostałem wyniki olimpiady ehhhhhhhhhh 12 pkt.kompromitacja
heh, ja jeszcze nie znam swojego, ale mam nadzieję, że jutro się dowiem ;D
a ja miałem 16 pkt
25.

Drugi etap od ilu? 35? 40? W kazdym razie mysle ze dosc duzo mi zabraklo :) [max bylo 50 - dobrze pamietam?]
max było 60 hehe
miałam 21 *lol*
Max było 60 punktów, żeby zapisac wejśc na liste \"oczekujacych\" do przejścia dalej trzba było mieć 37 punktów (jeśli dobrze pamiętam). Ja miałam 38 ale nie liczę, żebym przeszła dalej. Ale i tak bardzo bardzo sie ciesze
O co chodzi z tą listą oczekujących??Ja miałam 37 punktów.
U nas tak to nazywają. Jeżeli ktoś przekroczy bariere 37 czy ilustam punktów to jego nazwisko idzie do komisji. Jego dalsze losy zależą od tego jak napisali inni. Przechodzi tylko 3% wszystkich prac. W tym roku olimpiada była bardzo bardzo łatwa w porównaniu z zeszłymi latami wiec mysle, że i punktacja bedzie wyższa.
Dzięki! Wcale nie wydaje mi się, aby ta olimpiada była łatwiejsza. Dla mnie te wcześniejsze były prostsze ( zwłaszcza jesli chodzi o słówka).
mógłby mi ktoś, proszę, przysłać olimpiadę , o której dyskutujecie powyzej na e-mail : [email]
ddddswfhh
a ja 50, a co!
36 pkt. Troche za mało żeby przejść. Rzeczywiście była łatwiejsza niż zazwyczaj. Jak patrze na moje błędy to brak mi słów.
Hmm. Chyba na datę nie spojrzałem :) Musze sie wyspać.
No ja 41/60. Pewnie nie wystarczy zeby sie dostac ale zawsze jest plomyk nadzeji. :)


Pozdro
51
45 :D
a ja 52, z czegom się bardzo ucieszył :D
57, z czemon się wielce radował.
50, nad czym wielce ubolewam ;P
46 :)

Wszyscy z wynikami ponad 40 przejdziecie na 90% , wysyłane będą prace od 30, więc próg pewnie będzie 37-8 (w zeszłym roku od 36, ale ta olimpiada była prostsza)

Pozdrawiam ;-)
a mnei zastanawia tylko jedna rzecz, ile z tych wynikow będzie prawdziwych. nie wątpie w to iż znajdą się ludzie którzy zdobyli wyłącznie o własnych siłach 50pare ptk, ale znane są bardzo głeboko i szeroko przypadki oszukiwania.
Wiec powiem tak, wszystko zalezy od tego kto ci sprawdza. Moja nauczycielka dosyc ostro sprawdzala wiec mam tyle ile mam. Komu innemu lagodniej i juz moze miec 10 pkt w przod.
A ja w odróżnieniu od powższych wyników miałam 15... totalne beztalencie ze mnie, Boże oświeć mnie bo mi nic nie wychodzi!!!!

W każdym bądz razie gratuluję wszystkim, którzy przeszli dalej;)
Haha, śmiać mi się chce jak ogladam innych wyniki. 50,55, ja mam z moim 41 jestem bogiem w dla mojej klasy(o anglistce nie mowiac) a wy? Hehe, to wy jestescie Nadbogami? Hmm :)
Chciałbym wiedzieć ile jest prawdy w tym ze ktos dostał 57 pkt. 51 jest jak najbardziej mozliwe, ale 57? to prawie wszystko dobrze. a jak wiemy w olimpiadzie odbierają punkty nawet za najmniejsze szczegóły... Ja nie mogę się pochwalić jeszcze wynikiem bo bede go dopiero znał po weekendzie :/
nie ma co zazdrościć, ja gratuluję panu/pani 57pkt, bo sam zdobyłem 52 o własnych siłach i wiem, że to nie jest niemożliwe
I am teh pwnage 81tch32!111

52pkt.
To co ja mam powiedzieć z moim 37?:) a moja anglistka nie może sie mnie na chwalić a jak to czytam to sie załamać można. Boże ponad 50 pounktów to chyba nie realne:)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 49
poprzednia |

 »

Studia językowe