OLIMPIADA GIMNAZJALNA

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie.
Jestem uczennicą 2 klasy gimnazjum. Chciałabym zgłosić się do olimpiady gimnazjalnej z angielskiego, ale mam pewne wątpliwości :D Długo uczę się tego języka i chciałabym się "sprawdzić". Mam do Was prośbę: czy znacie jakieś linki z przykładowymi olimpiadami GIMNAZJALNYMI? Jeśli tak, to podajcie;) Będę wdzięczna! Pozdrawiam.
Z tego co wiem, to nie ma stron z olimpiadami gimnazjalnymi, bo to nie są olimpiady tylko konkursy kuratoryjne. Wiem, bo sama brałam udział w 3 gimnazjum. Jeśli czujesz się na siłach, możesz spróbować, ale mówię, że gimnazjaliści rzadko mogą sobie z tym poradzić. Jak chcesz dysponuję książką ebookiem Henryka Krzyżanowskiego 100 testów z gramatyki angielskiej. Jak chcesz to pisz na [email] to Ci prześlę. Przy przygotowaniach się przyda ;)
Pozdrawiam
Tak jak napisano wyżej, w gimnazjum nie ma olimpiady, jest za to konkurs kuratoryjny, przy czym w każdym województwie wygląda on inaczej. Nie wiem, skąd jesteś, ale mogę Ci podać przykładowe arkusze z woj. pomorskiego. Znajdziesz je na tej stronie: www.konkurs.gfo.pl w dziale Archiwum. Są tam zadania z trzech ostatnich lat oraz klucze do nich. Mam nadzieję, że Ci to pomoże :)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia