Krzyżanowski Testy olimpiady...-Jak ją dostać?

Temat przeniesiony do archwium.
Wszyscy mówią o książce "100 testów z gramatyki..." Krzyżanowskiego jako dobrym przygotowaniu do olimpiady, ale w spisie książek pomocniczych jest jecze podanych kilka książek, min. "H. Krzyżanowski - Testy Olimpiady Języka Angielskiego: Etap szkolny - okręgowy - finał, Brown Publishing, Oxford 1994" No tak... Ale czy ktoś ma może pojęcie gdzie tę książkę można dostać??? Bo pytałam wszyztkich znajomych anglistów i mówią że jest ona praktycznie nieosiągalna i sami jej szukają :] Wiecie coś może na ten temat?
Z góry wielkie dzięki :)
Wydawca "The World of English" dodawał co rocznie takie testy, które dodawał swoim prenumeratorom, jako bonusy.

Wprawdzie pismo przestało wychodzić, ale wejdź na stronę http://www.woe.edu.pl/ i wyślij maila do redakcji, może odpowiedzą pozytywnie. Daj znać czy Ci się to udało.

Powodzenia!
Napisali ze dodaja to jako gratis a jak mi przyslali to sama prenumerate!!!
A jak sie ich pytalam gdzie mozna dostac ta ksiazke to napisali ze jak sie zamowi rocznik archiwalny! Zamowilam i DUPA nic mi nie przyslali juz do nich napisalam mam nadzieje ze cos z tym zrobia bo kupilam to tylko ze wzgledu na Testy...
W najnowszych wytycznych wykreślili nawet tę książkę, pewnie ze względu na to, że jest zupełnie nieosiągalna, mi się swego czasu znaleźć nie udało, a szukałem po wielu warszawskich bibliotekach ...
anetiz, to jak ci te roczniki archiwalne nie potrzebne to mozesz mi je wysłać :)
sorry nie wysle zawsze sie tez przydadza tylko mowie ze sa nie slowni i nie warto tam nic zamawiac takie jest moje zdanie co do nich
krzyzanwoskiego widzialam ostatanio w empiku w wawie w centrum...zastanawialmsie czy sobie tego nie kupic,nie wiem czy zdajacym na studia jezykowe moze sie to przydac?
Ale "100 testów..." czy "Testy Olimpiad..."???????????????????
"100 testów..." może się bardzo. Gorąco polecam.
Nie warto tej książki szukać,bo obejmuje testy do94 roku a wtedy poziom olimpiady był znacznie niższy
Warto. Zawsze warto, zwłaszcza, że słownictwo podobne:

http://hotfile.com/dl/31487084/94eee6e/testy_olimpiady_krzyzanowski.rar.html
też ją mam,świetna jest:)
a czy ma ktoś może jakąś wyraźniejszą wersję? ta daję nieźle po oczach..:/
nie ma nowszych wersji?
Temat przeniesiony do archwium.