list do koleżanki-o pobycie z wakacji

Temat przeniesiony do archwium.
Hello Sara!
How are you?i hope that good.I'm sorry I haven't written for so long but I was on holiday.
I was in London at my best friend with my sister.We stopped in hotel Orto .We stopped there for two weeks.The weather is fantastic.It was sunny.So that we could explore the city.We ride a bike with Julia and we walked to the shopping.In the evening we played cards and we played on the computer.We had a problem with accomodation becouse there weren't rooms of free.We had to wait until a release.Give me regards to your sister.
I'm looking forward to our meeting.
See you soon.
Yours,
XYZ


Miałam to na myśli:)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Cześć Sara!
Jak sie masz? Mam nadzieję, że dobrze. Przepraszam ,że nie pisałam tak długo ale byłam na wakacjach. Byłam z siostrą w Londynie u koleżanki. Zatrzymałyśmy się w hotelu Orto. Zostałyśmy tam na 2 tygodnie. Pogoda była fantastyczna. Było słonecznie. Dzięki temu mogłyśmy zwiedzać miasto. Jeździłyśmy z Julia na rowerach, byłyśmy na zakupach. Wieczorami grałyśmy w karty i na komputerze. Miałyśmy problem z zakwaterowaniem ponieważ nie było wolnych pokoi. Musiałyśmy poczekać az się jakis zwolni. Pozdrów swoja siostrę.Nie moge sie doczekac kiedy się spotkamy.
Do zobaczenia wkrótce
Twoja
XYZ
Sara email zrozumie ale sa bledy gramatyczne i stylistyczne.
Nie mowimy "i hope that good" ale np: ...ze jestes ok, albo: wszystko jest w porzadku itp ....stopped, moze dobrze brzmi po polsku ale nie po ang. W zdaniu z rowerami, jeden tylko rower? .... i dlaczego jest czas terazniejszy.... ile wieczorow graliscie w karty i comp? ...zdania z problemem zakwaterowania sie, imo powinne byc gdzies indziej umieszczone i sa zle napisane...pozdrow swoja siostre zgub MY.
+ inne bledy.
dziękuję:)