List do sprawdzenia

Temat przeniesiony do archwium.
Mam do napisania list, w celu edukacyjny do maturky. Będę wdzięczy za poprawienie, udzielenie wskazówek jak na przyszłośc pisać itp Będę wdzięczny za pomoc.

W gazecie angielskiej ukazał się artykuł krytykujący współczesną młodzież. Nie zgadzasz się z nim. Napisz list do redakcji wyrażający Twoją opinię na ten temat. W swoim liście zawrzyj odpowiedzi na następujące pytania:
• Jaka jest współczesna młodzież i które zarzuty zamieszczone w artykule uważasz za niesłuszne?
• Które cechy współczesnej młodzieży uważasz za szczególnie pozytywne i dlaczego?
• Jaką rolę ma do odegrania młodzież we współczesnym świecie?
• Co można zrobić dla zmniejszenia konfliktu pokoleń w naszym świecie i w jaki sposób można tego dokonać?

Dear Man/Madam,
I am writting to express my dissatisfied. I was in your hotel "Samba Bamba" week ago. If I good remember, you guarantee me that swimming pool and fitness club will be work and I rested. I paid you 2000 dollars for two days and I even don't have bed, only mattress. Why did't you receive my phone? I would like something get after this happen. For example: you give me 1000 dolars or two next day in your new hotel in Alaska "Bak Mak"
I am very frustration and I hope you quickly answer to me.
I look forward to hearing from you.
Yours faithful.
xyz
A przeczytałeś w ogóle polecenie? List jest nie na temat.
Wyjechałeś na wakacje z ang biurem podrozy, nie jestes zadowolony z organizacji pobytu. Po powrocie piszesz list do kierownika.

- Podaj miejsce i termin pobytu.
-2 powody dla których wycieczka nie spelnia twoich oczekiwac.
-zaproponuj dwie mozliwosci rozpatrzenia twojej skargi.
-wyraz swojej rozczarowanie i nadzieje na szybke rozparzenie.

Nie mogę edytować. Dzięki, że napisałeś o tym temacie:)
Cytat: songokunr1
Dear Man/Madam,
I am writting to express my dissatisfied=NIEZADOWOLONY. I was in your hotel "Samba Bamba" PRZEDIMEK week ago. If I good=DOBRY remember, you guarantee=GWARANTUJECIE me that PRZEDIMEK swimming pool and fitness club will be work=PRACA and I rested=ODPOCZĄŁEM. I paid you 2000 dollars for two days and I even don't have=NIE MAM, PRZEDIMEK bed, only PRZEDIMEK mattress. Why did't ORTOGR I NIE STOSUJE SIE SKROTOW W TAKIM LISCIE you receive my phone? I would like something get Z TRANSLATORA after this happen Z TRANSLATORA. For example: you give me 1000 dolars or two next day DWA KOLEJNY DZIEN in your new hotel in Alaska "Bak Mak"
I am very frustration=FRUSTRACJA and I hope you quickly answer to<-USUŃ me.
I look forward to hearing from you.
Yours faithful.
xyz

nauczyciel bedzie bardzo frustracja
edytowany przez mg: 18 mar 2013
hehe pięknie^^ dzięki za pomoc, nie wszystko potrafię poprawić. Przynajmniej wiem, że kaleczę język^^
a
edytowany przez agraffka21: 19 kwi 2013
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą