Wypracowanie o wakacjach - sprawdzenie .

Temat przeniesiony do archwium.
W te wakacje zamierzam się dobrze bawić. Na samym początku wakacji wyjeżdżam na tydzień nad morze do Ustki. Akurat gdy tam bede będzie odbywał się festiwal sztucznych ogni. Byłem już na nim kilka lat temu i bardzo mi się podobało dlatego teraz wybieram się ponownie. Mam zamiar tam wypoczywać na plaży , pływać w morzu oraz się opalać, a wieczorami pospacerować troche po mieście. Po powrocie z Ustki zamierzam spędzić troche czasu w Olsztynie. Bedę jeździł nad jezioro, chodził na różne ogniska i imprezy. Planuje równiej wyjechać na jakiś weekend w sierpniu nad morze z przyjaciółmi i dobrze się tam bawić. Mam nadzieje że te wakacje będą nie zapomniane oraz że wróce z nich cały i zdrowy w jednym kawałku.


This summer I'm going to have fun. At the beginning of the holiday, I'm leaving for a week over the sea to Ustka.Just as there I will be held fireworks festival. I've been on it a few years ago and loved it so now I go again. I'm going to rest there on the beach, swim in the sea and sunbathing, and in the evening a little walk around the city. After returning from Ustki going to spend some time in Olsztyn. . I'll be riding on the lake, went to different bonfires and parties. It also plans to go on a weekend in August to the sea with friends and have fun there. I hope that this summer will not forget and one that I will return safe and sound in one piece.