Sprawdzenie kilku zdań

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć!
Piszę właśnie podanie do programu stypendialnego w Anglii (coś w stylu erasmusa) i mam kilka pytań odnośnie poprawności
następujących zdań, nie będę wklejała całego tekstu bo to nie ma sensu :)

'B.A. in Bioinformatics'- opisując specjalizacje w tytułach naukowych używamy 'in' czy może jakiegoś innego spójnika, e.g. B.A. in Bioinformatics albo M.A. in Biology, czy P.h.D in Biology' ?

[...]'scholarship awarded by Ministry of national education during 3rd and 4th year' - chcę powiedziec że uzyskałam stypendium naukowe na 3 i 4 roku. Zastanawiam się czy dobrze określiłam to słowem "during"

Opisując doświadczenie napisałam że pracowałam na stanowisku w urzędzie miasta. Czy określenie

'working as a [tu nazwa] AT TOWN HALL' - jest poprawne ? W ogóle mam problem bo nie wiem czy mówiąc o jakiś doświadczeniach zawodowych
mogę używać za każdym razem 'AT', e.g. Matemathican 'AT' Norko company, Accountant 'AT' Hillbilly company.

'providing language interpretation services at educational meetings' - znów, zagwozdka czy na pewno 'AT' tu się nadaje

'providing language translation services to both public and private organisations' - kiedyś tam udzielałam się na konferencjach naukowych dla ludzi z zagranicy (nie po angielsku :))

'providing guidance & feedback at conferences' - znów odnośnie konferencje ale nie wiem czy nie przesadziłam mówiąc tak ogólnikowo, używając słów guidance i feedback.

Muszę przyznac że trochę tego dużo, ale nie chciała bym dać się złapać na jakiś prostych błędach które możliwe że są w powyższych tekstach.

Pozdrawiam Aga

edytowany przez aga90r: 13 lis 2013
B.A. in Bioinformatics, BA in English, in Biology... ok
scholarship awarded by THE Ministry of National Education during 3rd and 4th year OF STUDY
working as a [tu nazwa] 'AT TOWN HALL' (nie, lepiej dac...Local Authority)
providing language interpretation services at educational meetings ok
providing language translation services to both public and private organisations ok
roviding guidance AND feedback at (tutaj mozesz napisac jakie) conferences ok

« 

Pomoc językowa

 »

Podręczniki językowe