List o przyszłości i zaproszeniu do siebie. POMOCY!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam proszę o sprawdzenie listu tylko problem jest taki że trzeba w nim używać "going to" a tego to już całkiem nie kapuje ale jakośzrobiłęm prosze o sprawdzenie.

Dear Kate.
I am writing to you because I would like to tell you about my plans and invite yourself.
I passed my final exams at over 80%.Since October, I would like to going to college for Fashion Design course, but I do not know whether you got, because there are many takers. I would going to in the future be designer clothes and I know that after these studies will be easier for me to reach the goal. Next week my parents are leaving for a week in Italy and organize a birthday party. I wish you would come to me for my birthday. There will be plenty of food, music, dancing, people.
That's all for now. I gotta get back to work. . Please let us know you are coming. I look forward to hear from you.


Droga Kate
Piszę do Ciebie, ponieważ chciałabym Ci opowiedzieć o moich planach i zaprosić do siebie.
Zdałam maturę na ponad 80%. Od października chciałabym iść na studia na kierunek Projektowanie Mody, tylko nie wiem czy się dostane, ponieważ jest wielu chętnych. Chciałabym w przyszłości zostać projektantem ubrań i wiem że po tych studiach będzie mi łatwiej osiągnąć cel. Za tydzień moi rodzice wyjeżdżają na tydzień do Włoch i organizuję imprezę urodzinową. Chciałabym abyś przyjechała do mnie na moje urodziny. Będzie dużo jedzenia, muzyki, tańce, ludzi.
To tyle na teraz. Muszę wracać do pracy. . Proszę daj znać czy przyjedziesz. Czekam niecierpliwie na wieści od Ciebie.



Z góry dziękuje:)












edytowany przez adriano942: 29 maj 2014
Translator.
Miej pretensje do siebie, że nie pracowalas samodzielnie.
To wszytsko źle? owszem wspierałem się na google tłumacz ale nie wszytsko.
Nie wszystko? Szkoda gadać.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia