Pilnie potrzebna pomoc.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
mój ojciec choruje na raka rdzeniastego tarczycy, ze względu na fakt, że w kraju nikt nie chce się podjąć trzeciej operacji znaleźliśmy klinikę na Węgrzech. Musze napisać tam maila, jednak mój angielski kuleje. Prosiłbym o sprawdzenie tekstu i naniesienie poprawek w miarę możliwości. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.


Hello!
My name is XXX, i am from Poland and i am 47 years old. I am suffering from medullary thyroid carcinoma, which was diagnosed in July 2013. After many medical consultations, in August was performed a surgery - removed the thyroid and the lymph nodes in the neck area. In September i had a second surgery. - removed the lymph nodes from chest and mediastinum. I am after two doses of the medicament DOTA - TATE. At the moment i have metastasis to the liver and lymph nodes in neck. Please assess the chances of a cure in Your clinic. Please contact us with the answer.

Diagnosis in Latin:
Carcinoma medullare thyreogenes, tyreidektomia, limfadenektomia.




Tekst po polsku:

Witam!
Nazywam się XXX, mieszkam w Polsce. Mam 47 lat i choruję na raka rdzeniastego tarczycy, który został zdiagnozowanyw lipcu 2013 r. Po licznych konsultacjach lekarskich w sierpniu 2013 r została przeprowadzona operacja chirurgiczna gdzie została usunięta tarczyca oraz węzły chłonne w obrębie szyjnym . We wrześniu przeprowadzono drugą operację , której celem było usunięcie węzłów chłonnych z klatki piersiowej i śródpiersia. W obecnej chwili mam przerzuty do wątroby oraz węzłów chłonnych szyjnych. Obecnie jestem po dwóch podaniach leku DOTA - TATE. Prosze o ocenę szans na wyleczenie w Waszej klinice oraz o kontakt i odpowiedź.
Hello!
My name is XXX, I am from Poland and I am 47 years old. I am suffering from medullary thyroid carcinoma, which was diagnosed in July 2013. After many medical consultations, a surgery was performed in August: the thyroid was removed together with the lymph nodes in the neck area. In September I had a second surgery, where the lymph nodes from the chest and mediastinum were removed. I have received two doses of DOTA - TATE. At the moment I have metastases to the liver and lymph nodes in neck. Please assess the chances of a cure at your centre. I am counting on your reply.

Diagnosis in Latin:
Carcinoma medullare thyreogenes, thyroidectomia, lymphadenectomia.
Mg, dziękuję Ci bardzo!

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie