Sprawdzenie 3 zdania

Temat przeniesiony do archwium.
I have computer skills and I learn very fast how to operate with every new navigational equipment and various types of devices. I can do work under pressure. When I work under pressure then I can utilise my skills ability.

Czy to jest poprawne napisane ma to znaleźć się w liście motywacyjnym. Reszty nie pokazuję bo jestem pewien że jest dobra została już sprawdzona. Powyższy tekst jest tylko wycinkiem.
I have computer skills and I learn very fast how to operate with every new navigational equipment and various types of devices. I can do work under pressure. When I work under pressure then I can utilise my skills ability. = umięjetnosci zdolnosc
A po co to ostatnie zdanie? To jak nie masz nawalu pracy to nie potrafisz wykorzystac swoich umiejetnosci?
Zamiast tego napisalabym:
I am a good team worker but I am also very comfortable working alone on independent projects.

Troche bym zmienila 1 zdanie:
I have computer skills and I am a fast learner when it comes to operating navigational...
Masz racje a czy zamiast tego zdania I am a good team worker....
Mogę napisać krotko. I am able to work under pressure of time?
np ...under time constraints, chociaż ja bym zostawił tak jak masz.
navigational equipment to chyba na statkach, samolotach itp.
edytowany przez Aaric: 02 kwi 2017
Nie pressure of time, tylko pressure. Nie wiem co jeszcze masz w tym cover letter ale to co dales jest troche malo. Jesli nie chcesz ostatniego zdania ktore Ci proponuje (pracodawcy lubia ), to napisalabym
I have no problem working under pressure.
Reszty jestem pewien bo była już sprawdzona. Skoro mówisz że te zdanie jest chwytliwe to je użyję. Rozmawiam po angielsku ludzie mnie rozumieją ale gramatyka u mnie kuleje także często zaglądam tutaj na forum. A powiedz przy okazji jak to wygląda czy covering letter cover letter i application letter to to samo. I czy jeśli preferuję BRe bardziej AMe to czy powinienem używać wyrażenia covering letter?
Cover letter uzywany jest w AmE. Czy w BrE tez, nie jestem pewna. Cover letter dodajesz do Resume (AmE) czyli Cv (BrE). Cover letter jest po to, zeby napisac to czego w CV nie mozesz czyli dlaczego powinni Cie zatrudnic.
https://www.diki.pl/slownik-angielskiego?q=list+motywacyjny nie wiem czy to co tutaj jest jest wiarygodne ale covering letter niby jest w BRe tak czy inaczej dzięki
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa