Introduction

Temat przeniesiony do archwium.
Could you check this exercise for me? Thanks in advance!

Imagine you are with Ms. May Lin and Mr. Kenji Ridley. Write suitable sentences>

a) Introduce yourself to May Lin.

Hello, Ms. Lin. I'm XXX

b) Say you're pleased to meet her.

Pleased/Nice/Good to meet you. / How do you do?

c) Ask her to call you by your first name

Please call me buszujący :)

d) Say what do you do.

I'm a Personnel Manager.

e) Introduce May to Kenji and Kenji to May.

Let me introduce you. May Lin, this is Kenji Ridley. Kenji Ridley, this is May Lin. / May Lin, meet Kenji Ridley. Kenji Ridley, meet May Lin. Nigdy mi nie wychodzi przedstawianie siebie i innych :)

f) Welcome May to your company.

May, welcome to our company.

g) Show May to the meeting room.

So/Say, come and see the meeting room.
A tak mozna?
Hi! Goog to meet you.
~Pleased/nice/ to meet you. / How do you do? ???
Introductions -> Czy pokazuje się Wam ten temat na liście tematów w Pomocy Językowej. U mnie on zniknął, znalazłem go w moim profilu i było napisane

Introductions -> Katalog: Pomoc językowa - Sprawdzenie

O co tu chodzi?

Wiem że w niektórych odpowiedziach dobrze by było dodać Mr/Ms oraz w ostatnim HDYD zabardzo nie pasuje.
>Introductions -> Czy pokazuje się Wam ten temat na liście tematów
>w Pomocy Językowej. U mnie on zniknął, znalazłem go w moim profilu i
>było napisane...


Pokazuje sie.Czy to juz nie nastepny temat, ktory Ci ucieka?. Moze teraz jest nowa zasada i tematy, ktore zalozylismy przechodza do:"Obserwowane tematy"? Spytaj Lukara.
Nie, nie jest tak. Tematy, ktore ja zalozylam sa na swoich miejscach. Ty chyba naprawde zapomniales, ze jestes administratorem.
Ale tylko własnego podwórka ;) Ja tylko zaglądam do pomocy językowej. Nie wiedziałem że ona dzieli się na jakieś podsekcje. Dopiero teraz to zauwazyłem. To chyba jakaś nowość? Mozna się tu pogubić. :/ A tematy rzeczywiście są przenoszone zresztą nie tylko na tym forum. Powinna być jakaś inforamcja, drogowskazy, jak na autosradzie, bo w zbożu mozna się zgubić ;)
> Powinna
>być jakaś inforamcja, drogowskazy, jak na autosradzie, bo w zbożu
>mozna się zgubić ;)

Zle buszujesz. A co do autostrad - jesli rolnik jest postepowy i wielohektarowy, stosuje tak zwane "sciezki przejazdowe" ( naprawde taki termin istnieje). Widocznie buszujesz w zbozu rolnika nie idacego z postepem.
>Widocznie buszujesz w zbozu rolnika nie idacego
z postepem.
You are absolutly right, I'm eco-freak :) I think that a baulk with some trees will be enough for finding the right way. ;)
Optymista. To dobrze.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa