Prosze o sprawdzenie... BARDZO wazne

Temat przeniesiony do archwium.
Musiałam odpowiedzieć na następujące zagadnienia:
1-Big city are nicer to live in than small cities. Why?
2-Why should we protect our environment. How do you do it?
3- What is your dream job?

Próby:
1-I think big cities are nicer to live in than small cities becouse you can easier find there a job. In big cities are more entertainment and you can meet there more people

2-Why should protect our environment to save our world. Nie mam pojecia o czym tutaj napisac a co dopiero przelozyc to na angielski... Nie oczekuje ze ktos to za mnie odrobi (to tak dla jasnosci) Nie potrafie tego poniewaz nauczycielka nawet nie probowala nam pomoc, po prostu zadala zadanie domowe i powiedziala ''martwcie sie sami jak to zrobic, na czwartek ma byc gotowe'' Swietne podejscie nauczycielki... Takim sposobem niczego sie nie naucze...

3-In future I want be a (steewardess? nie wiem jak to się poprawnie pisze). I want fly at big altitude. If my plan will work, I can visit all world and I will have a good pay



Wiem ze wypowiedzi sa krotkie ale nie wiem co jeszcze moge napisac na te tematy... Jezeli chodzi o angielski to kompletny ze mnie matol... W kazdym razie w napisanie tych ''kilku zdan'' wlozylam wiele wysilku... Bede wdzieczna jezeli ktos mi pomoze...
Michel de Montaigne też zaczynał od "prób" także nie ma się co stresować ;)

1. I think THAT big cities are nicer to live in than small cities becAuse
you can there find job easier. In big cities, THERE IS more entertainment/joy/fun
and you can meet more people (than in smaller ones).

3. In THE future I want TO be a seewardess/ flight attendant. I want TO fly at big HEIGHTS. If my plan WORKS, I WILL BE able to visit many places
all over the world and I will have a good SALARY.

To za "Próby":
Why should WE protect our environment? If we don't do something now, the world will soon look a big pile of rubbish. Recycling is a thing that doesn't require sacrafices. We simply have to realise that we are responsible for our own planet. We can (either) destroy it or save it.
look like a big
Slicznie dziekuje :)
Uratowal mi Pan glowe :) No i w koncu wiem na czym polegaly moje bledy... Szkoda ze to Pan nie uczy mnie angielskiego... Nie musialabym sie bac o mature... Checi do nauki sa tylko nauczyciel nie ten... Jeszcze raz bardzo dziekuje :)
Jaki tam ze mnie Pan ;) Też mam maturę przed sobą ;)
A to dopiero szok :D Znasz sie lepiej na angielskim niz moja nauczycielka :D Z checia zapisalabym sie do Ciebie na korki :D
you can there find job easier-> YOU CAN FIND A JOB EASIER THERE.
sory za taki błąd ale nie za dobrze funkcjonuje nocą
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie