proszę poprawcie mi to

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo Was proszę ! Poprawcie mi to tłumaczenie i dopiszcie te luki, których nie wiem. Bardzo pilne.

The school disco last night was fantastic, once i got there. Mum spotted my bag. I had to show her my clothes … but then Mum acted like she was a real cool parent. If she could have seen me after we left Cathy’s … !! Cathy lent me her make-up and Sandie got our hair just right.
The old fogey at the door didn’t want to let us in – he’s somebody’s parent. Almost makes mine look trendy.
The best bit of all was that David was really knocked out by the gear- asked whether we went fot that look all the time.

Szkolna dyskoteka zeszłej nocy była fantastyczna, pierwsza na której byłam. Mama sprawdziła mój plecak. Musiałam pokazać jej moje ubrania .... ale potem mama udowodniła (pokazała), że jest super rodzicem. If she could have seen me after we left Cathy’s … !!(tego nie wiem). Cathy pożyczyła mi jej make-up a Sandie got our hair just right (nie wiem tego).
Stary piernik w drzwiach nie chciał wpuścić nas do środka- był czyimś rodzicem. Almost makes mine look trendy. (tego zdania tez nie rozumie).
Najlepsze w tym wszystkim było zaskoczenie davida – zapytał nas czy na co dzień chodzimy tak ubrani(Tego zdania nie jestem pewien).
...pierwsza na której byłam. {niezupelnie. Powinno byc: "kiedy juz wreszcie dotarlam na miejsce"}

Mama sprawdziła mój plecak. {powinno byc: zauwazyla}

ale potem mama udowodniła (pokazała), że jest super rodzicem. {dokladniej: zachowala sie jak...}

If she could have seen me after we left Cathy's ... !!(tego nie wiem).
{gdyby tylko widziala jak wygladalam po wyjsciu od Cathy!}

Cathy pożyczyła mi jej make-up {swoje kosmetyki} a Sandie got our hair just right (nie wiem tego) {a Sandie ulozyla nam wlosy dokladnie tak, jak chcialysmy}.

Almost makes mine look trendy. (tego zdania tez nie rozumie). {Przy nim moi (starzy) wygladaja prawie wspolczesnie.

Najlepsze w tym wszystkim było zaskoczenie davida - {Najlepsze w tym wszystkim bylo to, ze Davida na nasz widok zamurowalo}

zapytał nas czy na co dzień chodzimy tak ubrani(Tego zdania nie jestem pewien).
{raczej: ubrane, podejrzewam, ze chodzi o dwie dziewczyny}
Oli2 ... nawet nie wiesz, jak jestem Ci wdzięczny. Zastanawiam się tylko, skąd ty to wszystko wiesz ?? :) Jeszcze raz wielkie dzięki :).

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia