Prosze o szybkie sprawdzenie tekstu.

Temat przeniesiony do archwium.
Yesterday I woke up at 6:45. When I get up on outside was dark. I don't like it, becouse I associate it with winter. I don't like winter so much! For breakfast I ate toast with cheese and I drank tea. After that I washed myself and I get dressed. I went to school at 7:40. School takes a lot of time. I was in school from 8 o'clock to 14:30. After school i hadn't got a lot of time. At 16 o'clock i must did homework and learnt. I don't like learn, but I must do it. After that I ate dinner. At 18 o'clock I played on computer and listened music. Then I readed a book. I like books very much, I can read books a few hours every day. I ate supper at 20 o'clock. At 22 o'clock I watched TV, after
Yesterday I woke up at 6:45. When I {get up - GOT UP}{,} {on outside was dark - lepiej: IT WAS DARK OUTSIDE}. I don't like it{bez przecinka} becouse{pis. BECAUSE} I associate it with winter. I don't like winter {so - lepiej VERY albo TOO} much! For breakfast I {ate - lepiej: HAD} toast with cheese and I drank tea. After that I washed myself and I {get - GOT!} dressed. I went to school at 7:40. School takes a lot of time. I was in school from 8 o'clock to 14:30. After school i{I} {hadn't got - lepiej: DIDN'T HAVE} a lot of time. At {16 o'clock - uzywaj godzin od 1 do 12 przed "o'clock", czyli tu: 4 O'CLOCK} i{I} {must did - lepiej: HAD TO DO} homework and {learnt - STUDY}. I don't like {learn- STUDYING}, but I {must - moze lepiej: HAVE TO} do it. After that I {ate-lepiej: HAD} dinner. At {18- 6!) o'clock I played {GAMES?} on {MY albo THE}computer and listened {TO!!} music. Then I {readed-READ!!!) a book. I like books very much, I can read books {FOR} a few hours every day. I {ate- HAD} supper at {20-8!} o'clock. At {22- 10!} o'clock I watched TV, after
Jeszcze: I was AT school, nie: in
Oli2-
masz wiecej cierpliwosci do tego 'because' jak ja. Jak tylko to widze napisane jako '*becouse' to juz siegam po dawke alkoholowego napoju.
>Jak tylko to widze napisane jako '*becouse' to juz siegam po dawke alkoholowego napoju.

Terri, każdy pretekst jest dobry :-)
>Terri, każdy pretekst jest dobry :-)

Sugerujesz coś?
mg-
tak.
zaraz sobie skojarzę jakiegoś ortografa z głodem glukozy :-)
mg-
..Alkoholu tak jak szczescia nie trzeba sie bac... (To zdanie jest tylko i wylacznie kierowane dla osob powyzej 21 lat).
A jakie szczescie to zostawiam do wyobrazni.
Co do "becouse" - to faktycznie nie drazni mnie az tak bardzo.
Mysle zreszta, ze kazdy ma swoje "pet hates". ;-))

Moja prywatna zmora to powtarzane w kolko i nazad slowo "people" w esejach:
"people think", "some people like", "people believe" - gdy widze "people" 20 razy w kazdym jednym zdaniu, dostaje bialej goraczki.

Inna zmora to koncowka slowa "comfortable" - wymawiana jak stol - "komfortejbl", "vegetejbl", etc. - Wtedy dostaje wysypki.

A, no i jeszcze "advantages and disadvantages" - czasem pisane ADVENTEGES. Kiedy ludzie uzywaja tych slow w kolko Macieju, jakby nie bylo synonimow, zoladek wywraca mi sie na druga strone.

Wiekszosc z powyzszych objawow da sie oczywiscie zalagodzic alkoholem - na czas jakis... ;-))
Mysle zreszta, ze kazdy ma swoje "pet hates". ;-))

Ja na ten przykład nie lubię spanieli
;-D
Albo mokrych foksterierow
Brr!
W ogóle mokrych psów nie trawię
przyprawy się rozpuszczają...
Ten dowcip jest tak kiepski, że aż śmieszny. :-))
Z kiepskich w tej kategorii:

Kubus Puchatek z Tygryskiem siedza przy ognisku i robia grilla. Nastrojowo sie zrobilo, naszlo Tygryska na zwierzenia.
Tygrysek: Puchatku, a ty tak w ogole to lubisz Prosiaczka? Czy nie za bardzo?
Puchatek: No... w zasadzie lubie.
Tygrysek: To prosze, wez jeszcze kawalek.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie