Prosze opomoc w sprawdzeniu

Temat przeniesiony do archwium.
-W dzieciństwie działo się tyle rzeczy, że nie w stanie ich wszystkich
> opisać. Moje dzieciństwo, to w ogóle fajna sprawa i lubię je wspominać,
> szczególnie z osobami z którymi dorastałam. Pamiętam, że gdy byłam mała
> zawsze tak bardzo chciałam być dorosła, że zamykałam się w łazience i
> lakierami malowałam sobie paznokcie, robiłam fatalny makijaż, zakładałam
> szpilki mojej mamy i wcielałam się w różne postacie. Wtedy moim
> największym marzeniem było zostać sławna modelką, czy jakąś też aktorką
> a nawet piosenkarką. Z czasem te moje marzenia wszystkie minęły. Jako
> kilkuletnie dziecko miałam dziwny zwyczaj, mianowicie zawsze gdy jechał
> autobus siadałam na środku drogi i płakałam. Teraz wszyscy z rodziny mi
> to wspominają. Pamiętam tez swoja ucieczkę z domu...wydawało mi sie, ze
> prowadzę życie jak Włóczykij z Muminków to szczyt moich dziecięcych
> marzeń! Spytałam sie rodziców czy mogę iść sie pobawić przed dom i
> rozpoczęłam moja ucieczkę! Szłam przed siebie kilka kroków gdy naglę
> zaczął padać deszcz i musiałam popędzić do domu. Wspomnienia z
> dzieciństwa są bardzo miłe i przyjemne.
>
>
>
> -Na tym zdjęciu jestem w wieku 2 lat.


When I was child so many things happend I m not able to describe them all.
My childhood as far as I can remember was fun and greate time .
I wanted become an adult as soon as possible.Many times I went to our bathroom to do some make up.I used to take with me shoes of my mother
I dress up as famous actress or as a singer .its gone now.I had very odd habit as a child I used to sit in the middle of the road waiting for approching buses .My family still remaind me this story.Once upon a time I asked my parents taht I wanted to play in front of our house and suddenly decided to escape from them.I was only few steps away from freedom.My imagination took me to another world I could be a tramp taht would be intersting,It was raining so I change my mind .I stay on with my family .I m happy taht is my story
Prosze o sprawdzenie bo na jutro mam mieć to zrobione DZIĘKUJĘ Z GÓRY
When I was child so many things happenEd I m not able to describe them all.

My childhood as far as I can remember was fun and A great time .

I wanted BRAK become an adult as soon as possible.Many times I went to our bathroom to do some make up.I used to take with me BRAK shoes of my mother
I dressCZAS up as BRAK famous actress or as a singer .it's gone now.I had BRAK very odd habit as a child I used to sit in the middle of the road waiting for approBRAKching buses .My family still remUSUNaind me OF this story.Once upon a time I asked my parents to play in front of our house and suddenly decided to escape from them.I was only BRAK few steps away from freedom.My imagination took me to another world I could be a tramp. THAT would be ORTOGRintersting,It was raining so I changeCZAS my mind .I stayCZAS with my family .I'm happy THAT is my story
Czyli jak ma być to poprawnie --- pisze CZAS a nioe wiem jak mam to zmienic Prosze o poprawe blędów
Spróbuj sama poprawic, jesli jest napisane 'czas' oznacza to, ze zastosowalas zly czas, pokaze na przykladzie:
>It was raining so I changeCZAS my mind
pierwsza czesc zdania w czasie przeszlym, a druga w terazniejszym. widac teraz jak powinno byc?
prosza o poprawienie dobrze ja sobie nie poradze a na jutro to ma byc jek ktos moglby jeszcze na tgo zerknac bede wdzieczna
rano o 6 bede prosze o pomoc niech ktos mi poprawi
Czy ktos może mnie to poprawić dobrze potrzebuje tego bardzo mi na trym zalezy DZIĘKUJE
Bardzo proszę o pomoc TO BARDZO WAŻNE
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa