sprawdzenie :) potrzebne na jutro :)

Temat przeniesiony do archwium.
Moglibyście sprawdzić i ewentualnie wskazać błędy? :) I ewentualnie pokazać, czego jeszcze nie uwzględniłam. Z góry dziękuję za pomoc :).



„My best friend is a person who I met five years ago. We were took up horses riding in the same time. Her name is Justyna. We have been keeping up contact till present time even though we study in diffrent city .
What’s she look like? She is good-looking girl. medium height - little shorter than me, and slim. Her hair is long, straight and dark. She have snub nose. She has a fair complexion (jasna karnacja). Her big, brown, expressive eyes makes her look very gentle (łagodnie) but carefree. She dress smartly.
She is full of energy and incurable optimist (niepoprawna optymistka) . Sometimes Justyna is absent-minded (roztergniona). She is so responsible that you can always count on her when you have a problem, so she is the kind of person you can always trust. We haven’t got any secrets between us. I can talk to her about everything. She is very tidy. Every time I visit her, she has got a shiny and clean room, in this we are comlpletly diffrent. She has an apsolute obsession on horse-riding. Also she likes listen to music on her favourite ipod. In free time she takes photographs, watches films, play basketball.
I hope that our friendship will continue for many, many years no mather how many tests it will be submitted. “
ja to juz poprawilam pare postow wczesniej. Wklejanie ponownie tego samego daje mi znac, ze nie tylko nie oceniasz mojej pracy i nie szanujesz faktu, ze poswiecilam moj wolny czas na poprawianie - ale jeszcze wymagasz, azeby inne osoby to samo robily.
moze poprawilas, ale nie ukazalo sie pod postem. wiec zanim oskarzysz kolezanke o brak szacunku sprawdz czy aby na pewno umiescilas. widze, ze to nie tylko mi przydarzaja sie problemy z wysylaniem postow:) pozdro
teraz widze ze zawszenin jednak 3 a nie 2 razy umiescila post. sorki;) jednak umiescilas poprawiony tekst. do zawszenin: sprawdz swoj pozniejszy post, tam masz poprawki od kolezanki:)
kochana,

zanim wyjedziesz na mnie (tak prosto z mostu) - to prosze na drugi raz sie upewnic co piszesz. To mnie obraza - jak ja pisze ze cos poprawilam, to tak wlasnie zrobilam i nie lubie jak ktos mnie oskarza.

https://www.ang.pl/o_sprawdzenie_poprosze_72783.html
nie przesadzasz "kochana" z tym oskarzaniem? dziewczyna napisala dwa razy to samo, ty sprawdzilas drugi post a ona popatrzyla na perwszy, tak jak ja. wiec napisala jeszcze raz. nikt tu nikogo nie oskarza, nie melodramatyzujmy.
Calkowicie nie zrozumialas co mialam na mysli, no to Ci jeszcze jeden raz wytlumacze.
Jak wklejanie sa 3 wersje tego samego, (nie tylko sam fakt mnie wscieka) ale i tez ludzie (ktorzy naprawde nie maja czasu - i tutaj nie mysle tylko o sobie) traca swoj czas na sprawdzania poprawnosci kazdej wersji.
Jeden raz wystarczy. Kazdy wchodzacy na forum to zauwazy, i jak ma ochote to poprawi.
Na drugi raz, ja nie bede poprawiala zadnej wersji tego 'askera'. Koniec kropka.
Terri, jak długo pisałaś ten post? Bo od poprzedniego postu amy-lee minęły 23 minuty i mozna było zobaczyć, że Cię przeprosiła.
Za często się ostatnio obrażasz.
>sorry, ale te 'sorki' gdzies tam na koncu zdania to nawet nie zauwazylam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia