Sprawdzenie wypracowania. PIlne ;)

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka. Jestem zielona z angielskiego a miałam napisać wypracowanie. Czy może ktoś mi je sprawdzić dla pewności podaję wersję polską i angielską z góry BARDZO DZIEKUJĘ!!!!!!!



POLSKA:

Steave wychodził z samochodu. Podszedł do mężczyzny leżącego na drodze.Wtedy z za krzaków wyskoczyło jeszcze kilku mężczyzn.Byli to porywacze. Steve rozpoznał kiklu z nich. Bez żadnych problemów dał się zwiazać i włożyć do bagażnika. Zasnął... Gdy się obudził zauważył że jest w domu. Był to jego dom. Obok niego stała Debi i jej brat Mark. Porwanie okazało sie kawałem oraz niespodzianką na ich rocznicę slubu. Debbi powiedziała też mężu że będą mieli dziecko.


ANGIELSKA:

Steve got out of the car. He approach to man put in road. Then poping from bushes, even several mans. It turned out that. They were kidnappers. Steve recognized several mans. Without problems give relate and sitting to trunk. Steve slept . When wake up saw there is in hous. It was Steve hous. Near him stended Debbi and your brother Mark. Display is kidnaping rig and suprise on their anniversay of marriage. Debbi spoke husband will have child.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego