krótki tekst

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o pomoc barrrdzo. Mam napisać zadanie o swojej wizycie u lekarza w czasie przeszłym. nie jestem dobra z anglika ale spróbowałam sama napisać i nie wiem czy dobrze jest.

Three days ago I went to a doctor. I was felt very bad. I had a temperature and shivers. I had got a headache. The doctor asked me "How long have you been feeling this way?" He examined me and said ( nie wiem jak jest być przeziębionym). The doctor given me a prescription. I must taken antibiotic three times a day before meals. I thanks him very much and went to home.
Three days ago I went to a doctor. I (bez to be,a po co tu?) felt very bad. I had a temperature,shivers and a headache. The doctor asked me "How long have you been feeling this way?" He examined me and said "You are ill/You have a cold. The doctor given(3 forma nie-> 2 gave) me a prescription. I must(czas teraz nie->I had to take an antibiotic three times a day before meals. I thankED (forma przeszla) him very much and went to home.
tak mi sie wydaje ze bedzie ok;]
dzięki wielkie ;))
nie ma sprawy:)
chyba FELT VERY BADLY?
ewula-
prosze nie wklejac tego samego tekstu co pare minut. Daj ludziom czas na odpowiedz. To mnie tylko denerwuje, bo 2 ludzi albo wiecej odpowiada w osobnych postach - a przeciez wszystko moglo byc w jednym i wtedy kazdy by widzial co kto napisal. No, ale zeby wkleic tekst tylko jeden raz to trzeba myslec, a ty wolisz zeby drugi czlowiek niepotrzebnie czas na to tracil. Juz ostatni raz.
>Chyba felt very badly?

nie. jest grupa takich czasownikow, po ktorych po polsku mamy przyslowek, a po angielsku przymiotnik, np.
that sounds promising
you look gorgeous
I felt very bad
o terri dzięki za miłą uwagę
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia