Zyciorys

Temat przeniesiony do archwium.
Urodziłam się 13 kwietnia 1985 roku w Gdyni. Moimi rodzicami są: Lucjan i Krystyna. Ojciec z wykształcenia jest handlowcem, a matka z wykształcenia jest kucharką i zajmuje się domem. Mam jedną siostre, która uczy się w szkole sredniej w Gdyni. Mam także dwoje braci , którzu ukończyli szkołe srednią i obecnie pracują. W roku 1992 rozpoczełam naukę w szkole podstawowej w Gdynia , która trwała 8 lat. Obecnie uczę się w Prawno- Administracyjnej Szkole Policealnej. Osiągam dobre wyniki w nauce. Interesuje się muzyką, sportem, kuchnią polską a w szcególności modą. Po ukończeniu szkoły pragnę zostać prawniczką.


I was born 13 rd April 1985 year in Gdynia. My parents are: Lucjan and krystyna. Father of education is tradesman and the mather of education is the cook and she take up a home. i have one a sister Marta, who learning in secondary school in Gdynia now. I have two a brother who to an end secondary school and he working now. In yera 1992( ja kto będzie pisemnie ta liczba) I begin science in primary school in Gdynia. I learning in ( prawno-administracyjnej szkole policealnej- jak to bd po angielsku) now. I attain good result in science. I have interest music, sport, nature and in palticular fashion. Along finish school I want remain lawyer.

Proszę o poprawienie . potrzebuje tego pilnie na dzisiaj. z góry bardzo dziękuje.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia