Proszę o pomocTo tylko minutka,a dla mnie to ważne

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć. bardzo proszę o pomoc w tym krótkim zadniu domowym. Jeśli ktoś mógłby mi napisć czy pierwsze zdania są ok i pomóc przetłumaczyć drugie. Byłabym super wdzięczna. Z góry dziękuję.

Hi! I was beginner fan of ... when i went to the concert in Warsaw and i was very impressed. You were realy gret!
Now I know (and love) all your songs and i'm sure that they gonna make me feel better and get through long, rainy polish autumn(which commences today). ;D

I teraz chciałaby zapytać czy podobało im się w Polsce i nie wim za bardzo jak to zrobić.
Did you enjoy Poland chyba, a o co chodzi w pierwszym zdaniu?
Chodzi o napisanie wiadomości do zespołu. Chciałam npisać, że byłam początkującym fanem, ale bardzo zachwycił mnie ich koncert i teraz znam już wszystkie piosenki i mam nadzieję, że dzięki nim ud mi się przebrnąc przez długą Polską jesień, która dzisiaj się zaczyna. :)


Dzięki za odpowiedź.
I was a beginning fan:D
A reszt dobrze? ;)
I was a beginning fan of ... . When I went to the concert in Warsaw, I was very impressed. You were really great!
Now I know (and love) all of your songs and I'm sure that they gonna make me feel better and let me get through a long and rainy Polish autumn (lub fall jeśli zespół jest amerykański).
Did you enojoy Poland?/How did you like Poland?
Dziękuję bardzo za pomoc.

A "która zczyn się dzisiaj" ?
Jak będzie poprawnie?
which starts today. :)
chociaż commences też jest poprawnie.
bardzo bardzo brdzo dziękuję!
Nie ma sprawy :)
Temat przeniesiony do archwium.