Krótka wypowiedź

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo proszę o przetłumaczenie tego tekstu:

Bardzo podobają mi się Twoje rysunki. Jest w nich coś wyjątkowego co przykuwa uwagę. Ja również rysuję, lecz jeszcze nie zdecydowałam się na umieszczenie swoich prac w internecie, ponieważ uważam, że moje prace nie są wystarczająco dobre.

Może udałoby mi się przetłumaczyć ten tekst, ale byłoby małe prawdopodobieństwo, że odbiorca to zrozumie. Dlatego będę bardzo wdzięczna, jeśli ktoś mi to przetłumaczy :)
I really like your drawings. There's something special in them, that draws* attention. I draw too, but I still haven't decided to publish my works on internet, because I think they're not good enough.
*gra słów. Draw attention/ arrest attention/ catch attention- przykuwać uwagę. :)

Następnym razem może jednak spróbuj sama przetłumaczyć. W ten sposób więcej się nauczysz.
Masz pare bledow w tym

>>>Następnym razem może jednak spróbuj sama przetłumaczyć. W ten sposób więcej się nauczysz
Co Ty? Chyba odkryles Ameryke???
Cytat: Ninkk
I really like your drawings. There's something special in them, that draws* attention. I draw too, but I still haven't decided to publish my works on internet, because I think they're not good enough.
*gra słów. Draw attention/ arrest attention/ catch attention- przykuwać uwagę. :)

Następnym razem może jednak spróbuj sama przetłumaczyć. W ten sposób więcej się nauczysz.

Dziekuję bardzo :)
Tak, racja powinnam sama próbować, ale zniechęciłam się po napisaniu ostatniego listu, miałam tam masę błędów, to bardzo zniechęca do dalszej nauki, ale będę próbować.
@terri - A sprecyzowanie owych błędów podchodzi Twoim zdaniem pod frajerstwo. Trudno. PS jestem dziewczyną.
to nie wygląda na pracę domową. Wskaże błędy
przecinek przed that
on the Internet
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Brak wkładu własnego