Ebay... kiepsko znam angielski

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Proszę o przetłumaczenie kilku zdań, dokonałam zakupów na ebay a żaden z przedmiotów nie dotarł, stąd moja prośba, angielski znam słabo niestety.

"Proszę o wyjaśnienie, do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnego towaru zakupionego u Pani, mija 30 dni. Paczki jak nie było tak nie ma. Codziennie sprawdzam na poczcie czy paczka dotarła, niestety na próżno. W tym momemcie nie mam ani pieniędzy ani zakupionego towaru"


Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Hello [imie/pseudonim, ktory nosi dana osoba na eBayu],

I'm writing regarding the goods I bought from you on [podaj date zakupu] at eBay. I'm getting a bit worried about the whole transaction. The trouble is that, up till now, I haven't got the items. I check with the Post office every single day looking out for them, but the parcel never arrives. I feel rather uncomfortable with my money gone and no goods received. That's been really frustrating. I would appreciate it if you could explain to me why the delay.

Kind regards,
[twoje ime/pseudonim na eBayu]
engee30 kochany,
znowu odrabiasz zadania za innych....i troche mi sie nie podoba to ostatnie zdanie.

I would appreciate it if you could explain to me 'why' (the reason for) the delay.

tym razem nie wydaje mi się, żeby to było zadanie domowe.
to nie jest zadne zadane domowe - ja tez niejednokrotnie sprzedawalem, jak i kupuje na eBayu, i wiem, co to znaczy byc w podobnej sytuacji, jak ta opisana wyzej
Cytat: terri
I would appreciate it if you could explain to me the reason for the delay.

yes, that's better :)
engee30-
Przepraszam, widze, ze tutaj to akurat chciales komus pomoc.
akurat tutaj :? nie, ja zawsze chce pomagac innym
bez wzgledu na to, ile ten ktos sam wlozyl wysilku w zrobienie czegos
Cytat: engee30
akurat tutaj :? nie, ja zawsze chce pomagac innym

wiem kochanie, ale nie kiedy az za bardzo. Ale widze, ze to jest w twojej naturze.
A tak przy okazji to zdradz nam twoj 'Star sign' (Zodiak).
Cytat: terri
A tak przy okazji to zdradz nam twoj 'Star sign' (Zodiak).

i tak bysmy do siebie nie pasowali, wierz mi :P
Cytat: engee30
Cytat: terri
A tak przy okazji to zdradz nam twoj 'Star sign' (Zodiak).

i tak bysmy do siebie nie pasowali, wierz mi :P

Ale ja nie szukam nowego meza engee, tylko tak z ciekawosci. Ja jestem Capricorn.
Cytat: engee30
akurat tutaj :? nie, ja zawsze chce pomagac innym

Ah, it’s so humble and magnanimous on your part, all at the same time.
It makes you almost a nobleman I guess.
Cytat: savagerhino
It makes you almost a nobleman I guess.

It's not a case of 'I guess', since you wrote what you did - I'm sure you'd never have done it, if you didn't think so. And I appreciate that.
Temat przeniesiony do archwium.