list pry

Temat przeniesiony do archwium.
prosze to przetlumaczyc:
Piszę do ciebie,ponieważ chcę cię poinformować,że wygrałem wycieczkę do dowolnego kraju anglojęzycznego.WYbrałem anglię,ponieważ ten kraj jest bardzo interesujący. Znajduje się tam bardzo dużo zabytków np.Zamek Bamburgh. Mieszkałem w bardzo ekskluzywnym hotelu. Tam spotkałem moją przyjaciółkę-elę. W aglii nie nudziłem się, zwiedziłem bardzo dużo ciekawych miejsc np. Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud.Podobało mi się także miasto bristol, gdzie spotkałem bardzo wiele przyjaznych ludzi. Jednak największe wrażenie na mnie zrobił Alton Towers. Alton Towers, to park rozrywki,w ktorym kazdy znajdzie coś dla siebie. Byłem także w ekskluzywnej restauracji XYZ, gdzie było wyśmienite jedzenie. Naprawdę nigdy jej nie zapomnę.

Może spotakmy się w przyszłym tygodniu?
przetlumacz sam albo czekaj na frajera, ktoremu zalezy na tym bardziej niz Tobie.
to sprawdzicie to
I am writing to you because I want to tell you that I won a trip to any English-speaking country. I chose England because this country is very interesting. There is a lot of historic Bamburgh . I lived in a very exclusive hotel. There I met my friend, Eve. Not bored in England, I visited a lot of interesting places such as Madame Tussaud. I liked the city of Bristol, where I met many friendly people. But the biggest impression on me did Alton Towers. Alton Towers, a theme park where everyone can find something for themselves. I was also in an exclusive restaurant XYZ, where the food was delicious. You really will never forget it. Maybe we'll meet next week? XYZ
moze byc
w zdaniu o wrazeniu masz zly podmiot - jakby wrazenie komus cos zrobilo
a reszta dobrze??? moglbys prosze cie baaardzo to porawic co jest zle bede wdzieczny prosze
nie rozumiem zdania z bamburgh
not obred in england to nie jest pelne zdanie
Tussaud's
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Podręczniki językowe