Fragment z ogłoszenia o pracę

Temat przeniesiony do archwium.
"Position is for an initial 3 month period, with potential opportunity to go full time post funding (with salary and equity component)."

Mam problem, nie jestem pewna czy ta pozycja jest płatna czy nie. Tymczasowa, z możliwością przejścia na pełen etat. Ale nie wiem zupełnie jak zinterpretować ten fragment w nawiasie. To jest staż,więc może być bezpłatny.
Chyba:
(z placa i dodatek w formie udzialu firmy) chociaz nie jestem pewny czy tak po polsku brzmi
To znaczy, ja rozumiem to tak, luźno tłumacząc:

'Początkowo miejsce pracy na 3 miesiące, z możliwością przejścia na pełen etat z wynagrodzeniem.'

Tylko mam problem z wywnioskowniem z konstrukcji zdania, czy sam 3-miesięczny okres jest płatny, czy też nie. Wydaję mi się że raczej nie, dla mnie brzmi to tak jakby płatny był tylko tenpełny etat, ale wolałabym się upewnić. Sorry za niejasności w pytaniu.
Ja bym zrozumial ze ogloszona praca jest na trzy miesiace z mozliwoscia przejscia na STALE ZATRUDNIENIE, i chyba ze przedstawisz szerszy kontext tego ogloszenia, nic mi tu nie mowi ze te trzy miesiace nie sa platne.
ja tam widze jeszcze cos...napewno firma dostaje jakies dotacje/funds z zewnetrznego zrodla, i jak dalej bedzie to dostawala to zatrudni na pelen etat.
Nie mam czasu w zgadywanie co moze, a co nie moze tam tajemniczono byc napisane, jak asker nawet nie raczy sobie dac nam calego kontekstu tego ogloszenia...moze 3 albo 4 zdania - a my mamy bawic sie we wrozki. Jak mam z tarot kart wrozic - to prosze, ale za to, to akurat mi duzo placa.
Wlasciwie nie ma nic wiecej do dodania, tyle ze jest to pozycja dla full time intern. Reszta ogloszenia dotyczy, co jest wymagane od applicanta.
edytowany przez fui_eu: 28 maj 2013
Dzięki wszystkim. Nie właściwie sensu podawać całego ogłoszenia, ponieważ kontekst nic nie da, jako że dotyczy tylko opisu firmy i specyfikacji kandydata.

Ale jakby ktoś chciał popatrzeć:
http://workinstartups.com/job-board/job/4901/intern-required-to-help-launch-a-revolutionary-new-social-commerce-platform-at-mypopsalescom/
Juz tam bylem zanim napisalem @15:40.
żadne słowo nie sugeruje, że staż będzie płatny, natomiast takie sformułowanie jak 'invaluable experience' i 'potential opportunity' oznaczają moim zdaniem, że: 1. wyniesiesz stamtąd tylko doświadczenie - zwróć uwagę, że jest to 'beta testing' itp., czyli nikt tego jeszcze nie próbował i twórcy projektu mogą go zwinąć w każdej chwili, 2. nie ma tu nie tyle gwarancji zatrudnienia przynajmniej dla niektórych (w domyśle najlepszych) stazystów, ale nawet zapewnienia, że ktokolwiek będzie rozpatrywany jako kandydat do stałego zatrudnienia.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa