Proszę o sprawdzenie tłumaczenia

Temat przeniesiony do archwium.
Zadanie 1.
1. Yes, I can make new friends beause I am sociable and open girl – Tak łatwo poznaje nowych znajomych ponieważ jestem towarzyską i otwartą dziewczyną
2. My best friends –
3. I`m the best swimming – Jestem najlepsza w pływaniu
4. In my room I have got computer, bed, lamp, closed, wardrobe, table and chairs – W moim pokoju mam computer, łóżko, lampe, szafkę, szafe, stolik I krzesełka
5. I feel relaxed when I meet with my best friends or watch TV – Czuje się zrelaksowana kiedy spotykam się z moimi najlepszymi przyjaciółmi lub oglądam TV


Zadanie 2.
Me: Hey everyone
Alice: Hello
Ted: Hey
Me: I know someone who could use in our group – znam kogoś kto przydałby się w naszej grupie
Alice: who? – kogo?
Me: Girl whith I share room – Dziewczynę z którą dziele pokój
Ted: Tell us something more about that girl – Powiedz nam coś wiecej o tej dziewczynie
Me: Well, Her name is Sally. She come from Estonia and study faculty. Sally is very nice, smart, and creative but shy – Więc ma na imie Sally. Przyjechała z Estoni i studiuje prawo. Jest bardzo miła, mądra i kreatywana ale nieśmiała
Tom: She is pretty? – Jest ładna?
Me: Yes, pretty and she's an ace kickboxer, so you better watch out Tak ładna I ona jest doskonałym kickbokserem, tak więc lepiej uważaj.
Alice: ……………….. - Jak się nazywa?
Me: Brown
Alice: Sally Brown? This is my old friends. It`s been ages since I sam her last time. That’s great person – Sally Brown? To moja stara koleżanka. Odkąd ją widziałem po raz ostatni minęły wieki.To wspaniała osoba.
Me: This means that I can invinite Her to our group – To znaczy, że mogę zaprosić ją do naszej grupy
Tom: Of course you can – Oczywiście że możesz
Me: Ok, I must go on lecture. See you tomorrow. – Dobrze, Musze isć na wykład. Do zobaczenia jutro
Zadanie 3.
In the pictrue I can see many people. In the middle illustration standing famous women who is smiling. She have long, dark hair, is wearing yello dress and holding a red rose. Next to a woman standing paparazzi, reporters and fans who want to give him autograph.
– Na obrazku widzę dużo ludzi. Na środku ilustracji stoi sławna kobieta, która się uśmiecha . Ma długie, ciemne włosy, ubrana jest w żółtą sukienkę a w rękach trzyma czerwone róże. Obok kobiety stoją reporterzy, paparazzi and fani którzy chcą od niej autograf.
Zadanie. 4
1. The person feels very happy because is smiling – Ta osoba czuje się bardzo szczęsliwa ponieważ się uśmiecha
2. I want be famous because I like meet new people and my family would be proud of me – Chciałabym być sławną osobą ponieważ lubię pozanwać nowych ludzi i moja rodzina byłaby ze mnie dumna
3. The most interesting people which I know is my friend Ola. It is socjablem easy establish connection, in free time dancing and helps disableds – Najbardziej interesującą osobą jaką znam jest moja przyjaciółka Ola. Jest towarzyska, łatwo nawiązuje znajomości, w wolnych chwilach tańczy I pomaga niepełnosprawnym

Zadanie 5.
1. Good look is very import ant because people judgeus after what you look - Dobry wygląd jest ważny ponieważ ludzie oceniają po tym jak się wygląda
2. People want to look attractive because they want feel good and (podobać się) innym – Ludzie chcą dobrze wyglądać ponieważ chcą się dobrze czuć i podobać się innym
3. Yes I agree that fashionable clothers waste of money because (ludzie tracą pieniądze że na rzeczy które wcale nie są im potrzebne)
4. In his appearance, I would like to change your nose to get rid of complexes - W swoim wyglądzie chciałabym zmienić nos by pozbyć się kompleksów


Zadanie 6.
Of all these pictrue I`d choose the pictrue number one because I want improve your Silhouette and condition. I wouldn`t choose other illustration because I think that the new outfit or hairstyle not change my appearance or frame of mind
Ze wszystich obrazków wybieram obrazem numer 1 ponieważ chciałabym poprawić swoją sylwetkę i kondycję. Nie wybrałam pozostałych obrazków ponieważ sądzę że nowy ubiór i fryzura nie zmieniłby tak bardzo mojego wyglądu czy samopoczucia
Zadanie 1.
1. Yes, I can make new friends beause I am PRZEDIMEK sociable and open girl – Tak łatwo poznaje nowych znajomych ponieważ jestem towarzyską i otwartą dziewczyną
2. My best friends < - A TO CO MA ZNACZYĆ?
3. I`m the best BRAK SŁOWA swimming – Jestem najlepsza w pływaniu
4. In my room I have got PRZEDIMEK computer, bed, lamp, closeT, wardrobe, table and chairs – W moim pokoju mam computer, łóżko, lampe, szafkę, szafe, stolik I krzesełka
5. I feel relaxed when I meet with my best friends or watch TV – Czuje się zrelaksowana kiedy spotykam się z moimi najlepszymi przyjaciółmi lub oglądam TV

Zadanie 2.
Me: Hey everyone
Alice: Hello
Ted: Hey
Me: I know someone WHO COULD BE USEFUL FOR our group – znam kogoś kto przydałby się w naszej grupie
Alice: who? – kogo?
Me: PRZEDIMEK Girl whith< -POPRAW ORTOGRAFIE + BRAK SŁOWA I share BRAK SŁOWA/PRZEDIMEKroom – Dziewczynę z którą dziele pokój
Ted: Tell us something more about that girl – Powiedz nam coś wiecej o tej dziewczynie
Me: Well, Her name is Sally. She come< -ZŁA FORMA from Estonia and study ZŁA FORMA + PRZEDIMEK faculty A GDZIE 'PRAWO'?. Sally is very nice, smart, and creative but shy – Więc ma na imie Sally. Przyjechała z Estoni i studiuje prawo. Jest bardzo miła, mądra i kreatywana ale nieśmiała
Tom: She is pretty? ZASTOSUJ INWERSJE W PYTANIU – Jest ładna?
Me: Yes, pretty and she's an ace kickboxer, so you BRAK SLOWA better watch out Tak ładna I ona jest doskonałym kickbokserem, tak więc lepiej uważaj.
Alice: ……………….. - Jak się nazywa?
Me: Brown
Alice: Sally Brown? This is my old friends PRZYJACIELE?. It`s been ages since I saW her last time. That’s SHE IS A great person – Sally Brown? To moja stara koleżanka. Odkąd ją widziałem po raz ostatni minęły wieki.To wspaniała osoba.
Me: This means that I can invinite INVITE Her to our group – To znaczy, że mogę zaprosić ją do naszej grupy
Tom: Of course you can – Oczywiście że możesz
Me: Ok, I must go on TO +PRZEDIMEK lecture. See you tomorrow. – Dobrze, Musze isć na wykład. Do zobaczenia jutro
edytowany przez zielonosiwy: 14 cze 2016
6 źle.
np. Nie możesz po prostu podstawić silhouette i condition bo przypominają i brzmią podobnie do pl. sylwetka i kondycja.
3. In the 'pictrue ' (blad ortog) I can see many people. In the middle (tu brak 2 slowa) illustration (brak czasownika) standing (brak przedimka) famous 'women' (tutaj potrzeba l.poj a nie mnogiej) who is smiling. She 'have' ('she' jest 3os.l.poj, prosze dostosowac czasownik do tego) long, dark hair, is wearing 'yello' (ortog) dress and holding 'a red rose' (w polskiej wersji tutaj masz l. mnoga, a nie l. poj jak napisalas w ang. wersji). Next to 'a' (zly przedimek) woman (czasownik) standing paparazzi, reporters and fans who want to 'give' (dac jej cos? cos tu nie tak) 'him' (nie wiem o kim mowa, nie pisalas o mezczyznie wczesniej) (brak przedimka) autograph.

Zadanie. 4
1. The person feels very happy because (ale kto? musisz napisac) is smiling
2. I want (cos brak) be famous because I like (brak slowa) meet new people and my family would be proud of me
3. The most interesting people 'which' (zle slowo, tutaj 'whom') I know is my friend Ola. 'It' (o ludziach nigdy nie mowimy 'it', tutaj uzyj 'she') is 'socjablem' (ortog) (brak slowa) easy establishES connection, in free time (ale kto? musisz napisac) (tutaj cos brak) dancing and helps (brak przedimka) 'disableds' (ortog)
Zadanie 5.
1. Good look is very important because people judge us 'after' (calkowicie zle slowo, trzeba inne) what you look
2. People want to look attractive because they want (brak slowa) feel good and (podobać się) innym –
3. Yes I agree that fashionable 'clothers' (ortog) (brak slowa) (przedimek) waste of money because (ludzie tracą pieniądze że na rzeczy które wcale nie są im potrzebne)
4. In 'his' (dlaczego piszesz 'jego' o kim mowa?) appearance, I would like to change 'your' (tutaj masz 'twoj' ale chyba nie o to chodzi) nose to get rid of complexes
Zadanie 6.
Of all these 'pictrue' (ortog) I`d choose the 'pictrue' (ortog) number one because I want (brak slowa) improve 'your' (dlaczego moja...Cie interesuje?) 'Silhouette' (zle slowo) and condition. I wouldn`t choose (przedimek) other illustration because I think that the new outfit or hairstyle (brak slowa, daj tutaj modal) not change my appearance or frame of mind
zad 1. Tom?
edytowany przez Aaric: 14 cze 2016
4. In 'his' (dlaczego piszesz 'jego' o kim mowa?) appearance, I would like to change 'your' (tutaj masz 'twoj' ale chyba nie o to chodzi) nose to get rid of complexes bo to i inne tłumaczenia są z translatora.
Temat przeniesiony do archwium.