prośba o sprawdzenie

Temat przeniesiony do archwium.
proszę sprawdżcie mi ten list.

[Dear xxx


I'm writting to you because I would like to invite you to kraków for one month. Could you me in december? You can stay with me.I know it will be a great time. We'll do a bit of sightseeing,you will see the Zakopane.What do you think of it? I'm looking forward yo your replay.
Yours yyy
[Dear xxx


I'm writing to you because I would like to invite you to Kraków for one month. Could you come in December? You can stay with me. I know we will have a great time. We'll do a bit of sightseeing, you will see Zakopane. What do you think of it? I'm looking forward to hearing from you.
Yours yyy
Thank you very much maverick_!
jakiż to zbieg okoliczności już drugi raz tego lata pomaga mi osoba z zagranicy,niestety moi rodzimi odmawiają.czyżbyśmy stawali się coraz bardziej aroganccy? a może ja nie mam daru przekonywania.byłam na wakacjach w turcji ipoprosiłam biegle władającego angielskim pana Józka o przetłumaczenie tylko dwóch zdań i o mało nie zostałam zbesztana! pomógł mi za to pan z czech.wiesz ja czułam się jak ktoś niedorozwinięty dlatego zaraz po powrocie zapisałam się na kurs to jużdrugi miesiąc leci ,może za kilka lat i ja pomogę w tłumaczeniu takim osobom co naprawdę są w potrzebietak jak ten czech terri maverick ,bo merix wydarł się na mnie poprzez klawiaturę.niestety nie umiem tego jeszcze napisać po angielsku .może kiedyś?!
Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc!
POZDROWIENIA!GREETINGS!
bo merix wydarł się na mnie poprzez klawiaturę

I've just told ya to write again !!
I didn't bollocked you!!
you are welcome! pozdrowienia!
>jakiż to zbieg okoliczności już drugi raz tego lata pomaga mi osoba z
>zagranicy,niestety moi rodzimi odmawiają.czyżbyśmy stawali się coraz
>bardziej aroganccy?

A jak tam wyrzuty na sumieniu się czuja? No, chyba że nie masz sumienia.

Jeśli nie dochodzi, rada: zapoznaj się lepiej z tym FORUM.
I didn't bollocked you!! Correct: ''I didn't bollock you"
You can't bollock a girl simply because she has no bollocks. LOL
MY FAULT :D

ON THE SPUR OF THE MOMENT i FORGOT i USED PAST SIMPLE!!

GOOD YOU DON'T SLEEP!!
YOU MEANT THAT SAUCY WHENCH:D ??
Thix maverick_
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe