Krótki list do przetłumaczenia

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mam krótki list do przetłumaczenia. Z góry dziękuje za pomoc !


Przepraszam ze tak długo sie nie odzywałem ale bylem bardzo zajęty. Bardzo ciężko pracowałem przygotowując sie do mautry. To zajmowało prawie mój cały wolny czas. Dodatkowo mialem jeszcze kłopoty rodzinne w które nie chce cie wtajemniczac. Ale tydzien temu dostałem swietna wiadomość ! Wygrałem dwa bilety na mecz Polska-Niemcy, ktory odbędzie się 22 sierpnia w Berlinie. Czy nie pojechałabyś ze mną ? Mysle za najlepszym srodkiem transportu bylby moj samochod. Zatrzymalibyśmy sie u mojej ciotki w Berlinie, ma teraz dwa wolne pokoje. Zastanów się prosze i daj mi odpowiedz jak najszybciej !!
Wiem ze powinienem sprobowac sam do przetlumaczyc i dac do sprawdzenia, ale teraz sie o tym dowiedzialem, a potrzebuje to na jutro...
Do rana jeszcze kilka godzin jest; zdążysz więc przetłumaczyć.

>>ale teraz sie o tym dowiedzialem

Naprawdę? Nauczyciel o 11 wieczorem dzwonił do wszystkich uczniów i dyktował zadanie domowe?
wyluuzuj EWA:D
O co chodzi?

Jak się nie chciało/zapomniało zadania zrobić przez cały weekend, to trzeba poświęcić nockę. Trudno. Nauczka na przyszłość.

Napisał, że dopiero teraz się dowiedział. Jakim cudem jest to możliwe? Chyba teraz sobie dopiero przypomniał, a to jest tylko i wyłącznie jego wina. Trzeba być lepiej zorganizowanym.

Rozumiem, że nie wszyscy rodzą się z umiejętnościami organizacyjnymi. Dlatego szkoła w tym pomaga poprzez zadawanie zadań domowych. Niech sobie uczniowie zorganizują czas tak, aby wypełnić wszystkie obowiązki na czas. Jest to przygotowanie do dorosłego życia. W pracy też będę szukać kogoś kto za nich wypełni obowiązki?

W porównaniu z ludźmi dorosłymi, którzy pracują, nierzadko dojeżdżają do pracy godzinę lub dłużej w jedną stronę, mają dziecko a nawet troje, dokształcają się wieczorami często lub w weekendy, jeżdża w podróże służbowe, zajmują się domem codziennie, to taki uczeń ma luz - nawet jeśli ma 15 przedmiotów i 10 różnych zajęć pozalekcyjnych.
Hi XXX

Sorry I haven't written for so long but was very busy. I was slaving away/ working hard preparing for A-level exam. It takes most of my spare time now. What's more, I've had some family problems but I don't want to bother you by giving all details. The good news is that I won tickets on Poland-Germany match, which helds in Berlin on 22 of Semptember. The best would be to go by my car. We would stop over at my auntie house. There are two vacant rooms. Think about it and let me know ASAP.

Take Care!
XXX
Ok, jesli tak bardzo drązysz temat to nie bylo mnie na ostatniej lekcji, a osoba którą pytalem o zadanie, dopiero teraz sobie przypomniała ze jednka cos było zadane. Wiec moze schowaj swoje pseudo-moralistyczne wywody, bo ani mi one nie pomogą ani tobie.
Pozdrawia serdecznie i dziękuje za pomoc.
wiem, ze masz racje.

ale wyluuzuj, nie musisz każdego po kolei opierdzielać, chyba że CI sie wyjątkowo nudzi...
Wielki dzięki ~merix~ ! Jeste Ci bardzo wdzięczny ! :)
spox, ale następnym razem sam sie pofatyguj, to Ewa nie będzie Ci zwracac uwag!
Manage you time better next time.
>ale wyluuzuj, nie musisz każdego po kolei opierdzielać

Ktoś ich musi wychować. Rodzice najwyraźniej tego nie robią, bo nawet nie widzą, że oszusta w domu chowają.
>spox, ale następnym razem sam sie pofatyguj

a niby po co miałby się fatygować?
następnym razem pewnie też ktoś za niego napisze.
Wiec moze schowaj swoje
>pseudo-moralistyczne wywody,

bądź tak miły i wyładuj się na tej tym, kto zapomnial powiedziec o pracy domowej. I ja najpierw popros o pomoc, ok?
niekoniecznie, może zmotywuje go to do lepszej pracy a może nie, czas pokaże:D

Dobranoc wszystkim!
eva74 26 Lis 2006, 23:21 odpowiedz
>ale wyluuzuj, nie musisz każdego po kolei opierdzielać

Ktoś ich musi wychować. Rodzice najwyraźniej tego nie robią, bo nawet nie widzą, że oszusta w domu chowają.


I to będziesz Ty.
Wychowasz ich! Dasz radę dziewczyno!
Temat przeniesiony do archwium.