PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDŹ!!!! PLEASE!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, chciałbym zakupić lampy (reflektory) do fiata sieny. Model z soczewkami. Interesuje mnie cena i cena transportu towaru do polski (najtańsze rozwiązanie). Jest to sprawa dla mnie wyjątkowo ważna, ponieważ żadne tuningowe lamy nie są dostępne w polsce. Pozdrawiam. I proszę o odpowiedź.
oczywiscie prosze o przetłumaczenie na angielski:
i prosze o sprawdzenie: bardzo mi pomozesz

I greet, I would like to buy lamps for fiat ( spotlight ) siena. Model with lenses. Price interests me and price of transport of commodity for poland (Most cheap solution). There is case for I important exclusively, as no is available in poland lamp tuningowe. I salute. And please, about answer.

Witam, chciałbym zakupić lampy (reflektory) do fiata sieny. Model z soczewkami. Interesuje mnie cena i cena transportu towaru do polski (najtańsze rozwiązanie). Jest to sprawa dla mnie wyjątkowo ważna, ponieważ żadne tuningowe lamy nie są dostępne w polsce. Pozdrawiam. I prosze o odpowiedź.
Hello. I would like to purchase lens headlights for Fiat Sienna. I'd like to know how much they cost and what would be the cheapest way to ship them to Poland. This is extremely important to me as these headlights are not available here in Poland. I look forward to your reply. Kind regards.
Bardzo dziękuję!

« 

Business English

 »

Studia językowe