List do kolegi:(

Temat przeniesiony do archwium.
Mógłby mi któs pomóc przetłumaczyć ten list??bardzo proszę...Nie umiem tego zrobić, a na jutro muszę go mieć:( z góry wielkie dzięki...
Pisze do Ciebie, bo jestem ciekawy jak Ci idzie w nowym mieście. Od razu chciałbym Cię przeprosić za to, że tak długo nie pisałem, ale byłem zajęty treningami i nauką. Mam nadzieję, że dobrze sobie radzisz w nowym otoczeniu.
U mnie ogólnie jest dobrze, w sobotę byliśmy na meczu w Grudziądzu. Ja nie mogłem grać, bo mam kontuzję, ale chłopacy poradzili sobie beze mnie. Wygraliśmy 3 : 0 i dzięki temu jesteśmy pierwsi w lidze. W domu mama przywitała mnie pysznym obiadem, ale nie zdążyłem go zjeść, bo wychodziliśmy z drużyną świętować zwycięstwo. Później to była już tylko impreza. Całą noc chodziliśmy po mieście i różnych dyskotekach. Niestety miało to wpływ na niedzielę, obudziłem się dopiero po 13 i pół dnia miałem już z głowy. Jak już się trochę lepiej poczułem, to usiadłem do książek i długiego zadania z angielskiego, które robiłem do wieczora. Tak mi minął weekend. A Tobie jak minął ostatni weekend?
Będę już kończył, bo jestem zmęczony i idę już spać. Jutro mam pełno sprawdzianów. Trzymaj się i odpisz jak najszybciej.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa