Zaproszenie

Temat przeniesiony do archwium.
Mam ogromną prośbę związaną z napisaniem zaproszenia po angielsku :(:(:( Proszę o pomoc...

Do twojej szkoły ma przyjechać młodzież z Danii w ramach wymiany międzynarodowej. Napisz zaproszenie na wieczór polski skierowane do młodzieży duńskiej:
- poinformuj o planowanym wieczorze
- podaj termin i miejsce imprezy
- zachęć do udziału
- poinformuj, jak się z tobą skontaktować.
Podpisz się jako XYZ. W zadaniu nie jest określony limit słów.
A moze bys tak sama sprobowala najpierw, co? Odpisac to kazdy potrafi.
Bez takich komentarzy!! Nie masz ochoty mi pomóc to nara
Pa! :-)
papapa martusia, nie wracaj juz tutaj.
Błagam pomóżcie mi :( nie wiem w jakim czasie to napisać, nie jestem dobra z angielskiego :( prosze pomóżcie
>Błagam pomóżcie mi :( nie wiem w jakim czasie to napisać, nie jestem
>dobra z angielskiego :( prosze pomóżcie

Na tym FORUM panuje zasada nie odrabiania zadań domowych za kogoś. Napisz tak jak potrafisz, a ktoś Ci pomoże poprawić błędy ( o ile nie nie zraziłaś do siebie wszystkich odpowiedzią, której udzieliłaś evie74 - osobie, która tutaj bardzo POMAGA ).
Dobra wypociłam coś :/ mogę kogoś prosić o sprawdenie tego i poprawienie błędów, bo na pweno są :/ jakby co to możecie mi jeszcze coś dopisać. Z góry serdecznie dziękuję :):):)


Dear Danish friends,

In the name principal us school I would like to invite your to the Polish evening. This evening will be on 22nd November at 5 p.m. in us school. There will also be a party afterwards in a nearby club.
My number is [tel].

Best wishes,
XYZ
Do twojej szkoły ma przyjechać młodzież z Danii w ramach wymiany międzynarodowej. Napisz zaproszenie na wieczór polski skierowane do młodzieży duńskiej:
- poinformuj o planowanym wieczorze
- podai termin imprezy
- zachęć do udziału
- poinformuj, jak się z tobą skontaktować
Podpisz się jako XYZ. W zadaniu nie jest okrwślony limit słów.


Polish evening!
All dune learnes we are having to Polish evening at 6 pm on Saturday. If you will get to know Polish tradition you come necessity. We promise you will have a tot of fun. If interested, contact XYZ in class 2 .
XYZ

nie wiem czy dobrze... a bardzo zalezy mi na dobrej ocenie... prosze o sprawdznei ;*
zrobilas za duzo bledow, zeby dostac dobra ocene. Jezeli ktos Ci to poprawi, to i tak bedzie wiadomo, ze to nie Ty pisalas.
Ja bym jej zaproponował żeby napisała to po duńsku, czym napewno zrobiłaby wrażenie na nauczycielu i dostała szóstkę.
Polish evening!!!

We would like to invite you on polish evening this Saturday at 7 p.m. This evening will be really super because there will be a lot of taste dishes and you must go on this party ;). You will be very happy. This is my e-mail: [email] or my number is 123456789.

xyz
Polish evening!!!
We would like to invite you 'on' TO A Polish evening this Saturday at 7 p.m.
This evening will be really super because there will be a lot of
tastY (czescx zdania!) dishes and you must 'go' COME on this party.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia