zakręcone fajne zdanko

Temat przeniesiony do archwium.
This Standard is designed to ensure that there are adequate processes across all regions for vetting the identity of counterparties that IST may deal with and to have clear processes for escalating matters of money laundering concern.

Niniejszą Normę stworzono celem zapewnienia, że transakcje dokonywane na całym obszarze są adekwatne do przeprowadzenia weryfikacji tożsamości kontrahentów z którymi IST może prowadzić interesy, a także udowodnienia czystości działań w przyapdku nasilających się obaw wystąpienia procederu prania brudnych pieniędzy.

Co myślicie ?

Dzięki
merix-
kochanie - a co myslisz o tym:
>and to have clear processes for escalating matters of money laundering concern.
>a także udowodnienia (adekwatnych procedur dzialalnosci w przypadku)
nasilających się obaw wystąpiania prania brudnych pieniędzy.
Ja to rozumiem mniej więcej tak:

Niniejszą Normę stworzono celem zapewnienia we wszystkich rejonach odpowiednich procedur weryfikacji tożsamości kontrahentów, z którymi IST może mieć do czynienia, a także jasnych procedur postępowania w przypadku nasilającego się procederu prania brudnych pieniędzy.
escalating matters - znaczy tu raczej: przekazywania takich spraw 'w górę', żeby ważniejsze organy się nimi zajęły
(to escalate a matter)
O, dzięki, ta końcówka coś mi nie pasowała, ale nie wiedziałam w którym kościele dzwoni
This Standard is designed to ensure that there are adequate processes across all regions for vetting the identity of counterparties that IST may deal with and to have clear processes for escalating matters of money laundering concern.

Niniejszą Normę stworzono celem zapewnienia we wszystkich rejonach
>odpowiednich procedur weryfikacji tożsamości kontrahentów, z którymi
>IST może mieć do czynienia, a także jasnych procedur postępowania w
>przypadku zgłoszenia procederu prania brudnych pieniędzy wyższym organom ścigania.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja zimowa 2007