kwestia uczuciowa:)od interpretacji dużo zależy

Temat przeniesiony do archwium.
sluchajcie,pomimo,ze dobrze znam angielski,mam pewien problem.koles napisal do mnie w mailu- I GOT LOVE FOR YOU.no i ok,wiem,ze to znaczy,ze zywi do mnie jakies uczucia,ale czy moge to odbierac w sensie "I love you" czy tak bardziej niezobowiazujaco?sama nie wiem,bo moze w stanach,skad on pochodzi wyraza sie tak jakas wieksza sympatie czy cos w tym stylu,a nie od razu milosc?dodam,ze ta osoba posluguje sie raczej slangowym amerykanskima angielskim i pracuje jako dj-ma to jakies znaczenie?bardzo bede wdzieczna za kazda rade-dziewczyny pewnie lepiej zrozumieja moje rozterki:)nie chce sie napalac,jesli nie mam podstaw;)
I GOT LOVE FOR YOU = I have love for you,
nie chce cie zawiesc, ale chyba nie mowimy tu o milosci. Love jest dosyc czesto stosowanym czaswonikiem w mowie amerykanskiej i to niekoniecznie w odniesieniy do milosci. I love books, I love to eat, I love dancing, I love you man... I got love for you - raczej ciezko wyczuc.
dzieki,ale to nadal nie wyjasnia kwestii:)
no wlasnie-z tego samego zalozenia wychodze.po prostu trzeba sie przekonac w realu i tyle.z kontekstu calej rozmowy wynikalo,ze chodzi o jakies glebsze uczucie,ale czy o milosc,to juz nie wiadomo(mysle,ze raczej nie).w kazdym razie dzieki za pomoc
Mówić, zwłaszcza na odległość to można dużo. Tyle bajerów co ja w młodości naopowiadałam kolesiom na innym kontynencie - ze trzy książki można by napisać. LOL
haha,masz rację,moja imienniczko:)LOL pewnie dlatego mam wątpliwości,bo sama takie maniany odwalałam!taka prawda-wszystko wyjdzie w praniu,a swoją drogą kolesie wiedzą jak przekonać dziewczynę do siebie!stary i znany chwyt,który jak widać nadal działa,pomimo mojego niemałego przebiegu:)pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.