Pomoc w tłumaczeniu.

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałbym zwrócić się do państwa z pewną ofertą
chciałbym zaproponować siebie oraz moich znajomych(razem 6 osób) do pracy w ... na stanowiskach typowych dla studentów.
Mam wielką nadzieję ze rozpaczą państwo naszą prośbę.

musze takie coś wysłać do biura pracy ale po angielsku pomoże ktoś :)
najpierw podaj swoje tłumaczenie, potem się ktoś do korekty tego przymierzy :)
Good morning, I would like to give you an offer. I would like to propose me and my friend (together 6 person) to work in ... on opportunely student works. I hope that you will "rozpaczą" our petition

Nie jestem bardzo dobry z angielskiego lecz takie coś udało mi się wyprodukować lecz czuje że to jest bardzo marne i mało formalne hehe
Good morning, I would like to give you an offer. I would like to propose me and my friend (together 6 person) to work in ... on opportunely student works. I hope that you will "rozpaczą" our petition

Nie jestem bardzo dobry z angielskiego lecz takie coś udało mi się wyprodukować lecz czuje że to jest bardzo marne i mało formalne hehe
Chciałbym zwrócić się do państwa z pewną ofertą
chciałbym zaproponować siebie oraz moich znajomych(razem 6 osób) do pracy w ... na stanowiskach typowych dla studentów.
Mam wielką nadzieję ze rozpaczą państwo naszą prośbę.

musze takie coś wysłać do biura pracy ale po angielsku pomoże ktoś :)


Jesli wysylasz to do angielskiego biura pracy, to od poczatku jest to zle.
(Chciałbym zwrócić się do państwa z pewną ofertą )zrezygnuj z tego
Napisz najpierw po co to potrzebujesz
Mam prośbe o przetłumaczenie :|
Poszukujesz Brytyjczyka lub Amerykanina, który mogłby prowadzic z Tobą konwersacje w języku angielskim. Napisz ogłoszenie , w którym:
-poinformujesz o swoim poziomie jezyka angielskiego
-określisz zakres tematyczny konwersacji
-zaproponujesz w zamian konwersacje w jezyku polskim
-wyjaśnisz jak mozna sie z tobą skontakowac..


Z góry dzieki jezeli ktos zechce mi pomóc.
To jest to że ja potrzebuje takiego czegoś. Tego nie chce wysłać do żadnego biura pracy. Jak by ktoś mógł mi napisać jakie błędy popełniłem a wiem ze popełniłem ich dużo, będe bardzo wdzięczny.
Pomocyyyy..
mam napisac takie cos

W ramach wymiany miedzyszkolnej opiekujesz się kolegą z Londynu. Kied ty jestes w szkole,on zwiedza miasto.Napisz notatkę w której:
-przekażesz mu informacje o której konczysz lekcje.
-polecisz mu,aby zjadł obiad w szkolnej stołówce
-poinformujesz,gdzie zostawiłas bloczek na obiad
-zaproponujesz,gdzie może poczekac na Ciebie.
mam pewien problem. jestem kiepska z ang, a mam napisać ogłoszenie o sadzeniu drzew w parku. proszę o szybką pomoc, jest mi to potrzebne na dzisiaj. ;)
mam pewien problem. jestem kiepska z ang, a mam napisać ogłoszenie o sadzeniu drzew w parku. proszę o szybką pomoc, jest mi to potrzebne na dzisiaj. ;)
Nie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa