Ważne!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Mam prośbe...czy ktoś mógłby mi to przetłumaczyć!!! PLIS....WAŻNE!!!



I like horses very much and riding a horse is my favourite hobby. Unfortunately now I do not have time to do it because of the school. Before, when I was younger, I had more time and I could to it very often. Now I ride much during the holidays. Every year I go to a different horse-riding camp, last year I was in Bieszczady and it was fantastic. I especially like riding on the hills and mountains. I learned many new things, for example how to gallop.

Unfortunately, horse riding is not a cheap sport. I do not have any special equipment because it cost too much. I borrow everything from the club. I borrow a saddle, boots, helmet and a whip. I would like to buy them in the future. I would also like to have my own horse but it is also too expensive and I do not have a place to keep it. In the horse-riding club there is one horse which I like most and often ride on it. She is called "Lotna". I had another favourite horse but she is now in a different club and I do not have a chance to ride on her. I like my hobby and I will continue to practise it.
Proszę....bardzo pilne!!!
Z góry dziękuje:-)
szukasz frajera, ktory zrobi prace domowa za Ciebie. Przetlumacz sama, a my sprawdzimy.
Bardzo lubię konie i jeżdżenie na nich jest moim ulubionym hobby. Niestety nie mam teraz czasu ponieważ mam szkołę. Kiedy byłam młodsza, miałam więcej czasu i mogłam to robić częściej. Teraz dużo jeżdżę podczas wakacji. Każdego roku jeżdżę do innego obozu, rok temu byłam w Bieszczadach i było fantastycznie. Szczególnie lubię jeźdźić po wzgórzach i górach [?]. Nauczyłam się wiele nowych rzeczy, np. jak galopować.
moze to nie jest przetlumaczone na jakims wysokim poziomie, ale jak mogłam jakoś pomóc...zaraz postaram się przetłumaczyć drugą część;D
frajerka, i co myslisz, ze ktos Ci za to pomoze w przyszlosci? Tak sie popisujesz znajomoscia angielskiego?
Niestety, jeżdżenie na koniu nie jest tanim sportem. Nie mam żadnego specjalnego wyposażenia ponieważ to za dużo kosztuje. Wszystko pożyczam z klubu: siodło, buty, kask i bat. Chciałabym je kupić w przyszłości. Chciałabym mieć także własnego konia ale jest to za drogie i nie mam miejsca, żeby go trzymać. W klubie(horse-riding: nie wiem jak to przetłumaczyć, żeby ładnie brzmiało:)) jest jeden koń którego lubię najbardziej i często na nim jeżdżę. Nazywa się 'Lotna'. Mam także innego ulubionego konia ale on jest z innego klubu i nie mam szans żeby na nim jeźdżić. Lubię moje hobby i zamierzam kontynuować ćwiczenie tego.
Nie będę się zniżać do Twojego poziomu bo chyba bym musiała się położyc na podłodze
Mam za dobry humor żebyś mi go popsuł.
Pozdro;]
Jeśli 91, to twój rok urodzenia, to powinnaś być już o wiele dojrzalsza. Najwyraźniej wiek chronologiczny w twoim przypadku nie idzie w parze z dojrzałością.
>Mam za dobry humor żebyś mi go popsuł.

nio, w to nie watpie. Słodkie miłe życie zalewa Ci mózg.
Temat przeniesiony do archwium.