3 zdania proszę o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Niniejsza praca licencjacka poświęcona jest takim aspektom psychologicznym istotnym w profesji pilota wycieczek jak: psychologia grupy turystycznej, komunikacja, negocjacje, rozwiązywanie konfliktów, asertywność, pierwsze wrażenie, stres i jego kontrola. Przedstawione informacje mogą ułatwić pilotowi kontakt z grupą turystyczną. W pracy została dokonana analiza aknkiety dotyczącej wymienionych wyżej aspektów psychologicznych - przeprowadzona w środowisku pilotów wycieczek.
i Ty tak w ogole nic po angielsku?
THE Bsc thesis applies so important psychological aspects in profession of tour guide as: psychology of group travel, communication, negotiations, conflict resolution, assertiveness, first impression, stress and emotional control. Presented information may help tour guide in contact with group travel. In the thesis was maked analysis of poll results, which applied above listed psychologiacal aspects - perfomed among tour guides.

Ja to tak przetłumaczyłam, proszę o wpisy które mi pomogą w tłumaczeniu a nie taki jak wyżej. Jesli ktoś zauwazył błędy piszcie, dzięki z góry

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa