prosze przetłumaczcie na angielski ...

Temat przeniesiony do archwium.
bardzo bym kogos prosila zeby mi przetlumaczyc na angielski tekst, to jest zadanie domowe, wymyslona opowiesc. z gory dziekuje slicznie!!

Drogi Marianie ;)
Przepraszam ze tak dlugo nie odpisywalam. Dzieki za list, byl bardzo interesujacy.
Chciales wiedziec co sie u mnie dzieje.. wiec ostatnio poznalam fajnego chlopaka i zaczelismy sie spotykac. Jest bardzo mily i lubie go. Moze was kiedys zapoznam :) Tylko obawiam sie ze nie bede miala wystarczajoco duzo czasu dla niego, poniewaz pracuje. Znalazlam ciekawa prace, robie to co lubie czyli serfuje po internecie w poszukiwaniu informacji o zblizajacych sie koncertach w Polsce, dla gazetki mlodziezowej. Uwielbiam muzyke wiec bardzo podoba mi sie moja praca. Zeszly rok byl ciezki, bo przez dlugi czas nie moglam niczego znalezc.
Wiesz.. zaszly pewne zmiany w wygladzie mojego pokoju. Pomalowalam sciany i meble na zywsze kolory, pokoj od razu sie rozswietlil. Momentalnie zrobilo sie w nim cieplej. Dzisiaj dokupilam kolorowe zaslony. Wysle Ci zdjecie to sam zobaczysz jaki jest ladny.
Koncze moj list. Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierliwoscia na odpowiedz!
Monika
Hmm... A nie lepiej byłoby poprosić tylko o przetłumaczenie tego czego naprawdę nie umiesz? (No chyba, że faktycznie nie wiesz jak jest po ang. 'drogi Marianie' albo 'list był bardzo interesujący' :P)

Jeżeli mogę coś doradzić to nie psuj tekstu stwierdzeniem "Kończę mój list", bo to niepoprawne i obraźliwe dla adresata (przecież Marian chyba sam widzi, że to już prawie koniec listu ;-))

Pozdrawiam
drogi marianie i list byl bardzo interesujacy umiem sobie przetlumaczyc, ale nie mam czasu zeby siedziec ze slownikiem, po prostu mam full pracy. jesli ktos ma chwile to bardzo prosze!! pomozcie!

« 

Praca za granicą

 »

Studia językowe