Wypowiedz się!

Temat przeniesiony do archwium.
Cz warto i czy powinno obchodzić się Dzień Kobiet?
A czemuby nie? Mi sie tam podoba takie świeto. Gorzej z dniem babci i dziadka.... o jesus!
If I must answer to this question ,,I cam say......that day is unecessary because If I want to celebrated it I don't have to wait on this day!........it isn't strange that,,,,,,,most of people make money on that day,,,,,,,the same is with I don't know how to write ''Walentynki"",,,,,,,in my way of thinking,,,,,if I want to give a gift it doesn't have to be a women day..........or on the other hand..........some people are kind or polite in these days,,,,,,why can I do it always,,,,,?
Valentine's Day - najbardziej komercyjne swieto w Polsce - wprowadzone wlasciwie na sile. Moim zdaniem. Dzien Kobiet juz na tyle dlugo jest w polskiej tradycji z euwazam ze warto by byl, mam zawsze nadzieje ze zmusi to niektorych Panow do refleksi ze czesto to my kobiety ciagniemy wszystko do przodu... Moj maz o tm na szczescie na ogol pamieta wiec nie mampowodu do zmartwien ale nistety sa Panowie ktorzy nie zauwazaja ze zona wstaje rano wczesniej zeby sniadanko zrobic Panu i WLadcy, potem wyciaga dzieci z lozka i je oporzadza, potem idzie pracy, potem wiadomo obiadek, pranko itp itd. I chyba wlasnie po to ten dzien jest zeby zdac sobie sprawe ze kobieta nie tylko pracuje w pracy ale i w domu. MAz moze i pomaga ale niestety wiekszosc spada na nas... Wiec nie ejst to wlasciwie tyle co celbration co rememberance day :-))))))))))
Choc trzeba przyznac ze coraz wiecej mezczyzn docenia te harowke kobiet i pomaga :-) I to sie im chwali :-) A ze jeszcze jedna okazja wiecej do dostania kwiatka? Super!!!!!!!!!!!!
Neinawidze natomaist tych ochydnych czerwonych szkaradel , serduszkow i innych pierdolkow 14 lutego ychhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.
dzień kobiet - ok, ale tylko jeśli dzień 31 IX zostanie oficjalnie uznany za dzień mężczyzn - na razie to tylko okazja do wyprawienia dyski, wyborów mistera i zrobienia gazetki w szkole
szkoda, że tyle Polaków ma z tym dniem skojarzenia komunistyczne, wszakże to nie wymysł towarzysza gierka...
A wg mnie to po co pytać o takie coś? Dzień kobiet to zwykły dzień, nie chcesz nie obchodzisz. Po cholere ta filozofia "dla mnie to coś i cos"? Ajjjj nie macie o czym pisac chyba...
Jeśli chodzi o moje zdanie to jest mi zupełnie obojętne czy ktoś obchodzi Dzień Kobiet czy nie. To jest indywidualna sprawa, więc troche TOLERANCJI!!!

Jeśli kogoś denerwują "czerwone serduszka" to najwidoczniej jest zazdrosny, że sam nie dostał takiego drobiazgu (nie oszukujmy się - wszystkie kobiety lubią prezenty :)

Uważam również że wypowiedź mendika jest nieprzemyślana. Dzien kobiet jest świętem symbolicznym. Jeśli ktoś czeka tylko na ten dzień by zrobić kobiecie przyjemnosć to jest naprawdę żałosny (zastanówcie się, czy tacy ludzie w ogóle istnieją??) Ponadto co roku obchodzony jest Dzień Matki - czemu nikt się temu nie sprzeciwia? Czy znaczy to że mamy tylko w ten dzien szanować nasze "rodzicielki"? A może tylko raz do roku należy sprzątać podwórko na Dzień Ziemi??
No cóż. Może być i tak. Jest to bardzo wygodne. Skoro nie ma takiego dnia w kalendarzu, nie ma i Dnia Mężczyzn. Proponuję pójść dalej. Urlopy ustawowo brać od 32 do 42 dnia każdego miesiąca. Wynagrodzenie wypłacane może być tylko po 33 dniu każdego miesiąca. Na pewno wielu by się to spodobało.
Temat przeniesiony do archwium.