Tłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
It's a magic bubble machine! Any worms inside the main bubble are safe from harm until built-in obsolesence makes the machine break down. In the meantime, there's nothing to stop them firing weapons from inside, nor anything to stop an enemy coming in to get them from close up. Select it and left-click to activate.

proszę o pomoc to niejest zadanie domowe ani długi tekst poprostu nieznam jeszcze dobrze angielskiego i niemogę wszystkie go ułożyć.(pojedyncze słowa tłumacze) prosze o szybka pomoc
połowe jakoś mi się udało i jest zrozumiała "To jest magiczna maszyna do puszczania baniek. Każdy robak w środku bańki jest " i nierozumiem dalej
i coto znaczy Bubble Trouble
TO IDZIE JAKOS TAK:
KAZDY ROBAK W SROKU BANKI JEST BEZPIECZNY OD SZKOD DO CZASU AZ COS TAM ZNISZCZY MASZYNE. W TYM CZASIE NIC NIE MOZE PRZESZKODZIC W UZYWANIU BRONI ZE SRODKA ANI ZADEN WROG NIE MOZE WEJSC DO SRODKA BY MU ZAGROZIC. WYBIERZ TO KLIKAJAC LEWYM ABY AKTYWOWAC.

PS. CZY TO NIE JAKAS INSTRUKCJA WORMS'OW?
jest. dzieki
To magiczna machina do wytwarzania baniek. Odizolowane w głównej bańce robaczki nie są narażone na niebezpieczeństwo aczkolwiek wbudowany mechanizm starzenia się ostatecznie powoduje destrukcję maszyny. Do tego czasu, robaczki mogą swobodnie strzelać z wnętrza bańki a żaden wróg nie może dostać ich z bliska. Wybierz i kliknij lewy przycisk myszy w celu aktywacji.
> a żaden wróg nie może dostać ich z bliska

właśnie, że może
there isn't anything to stop an enemy...
też się nad tym zastanawiałem nim podałem swoją wersję - ale...
założyłem że skoro robaczki "chronione są od niebezpieczeństwa" to pewnie forumowicz podający tekst coś przekręcił w tekście:))))) - i dałem tak a nie inaczej..
poza tym sam kiedyś grałem w wormsy (daaawno temu ) i o ile pamiętam rzeczywiście są chronione i nie można ich w ten sposób dostać - ale jak jestem w błędzie to wielki sorcz...
pozdrówka:)
cóż poradzę, że z tekstu wynika inaczej - może autor tekstu się zakałapućkał. (nie grałem w worms)
fajna gierka - można grać w kilka osób na jednym kompie....
pozdrawiam:)))
A ja sobie grywam w Pacmana - kiedy robie krotka przerwe w tlumaczeniu itp.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Szkoły językowe