Prsze o tłumacznie :)

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze o tłumaczenie bo nie umiem angielskiego a chcialabym wyslac maila :) Pozdrawiam i dziekuje :)
"Ja tez czekam na te dni kiedy bede siedziala w ..... i popijala drinki :) Wogole dostalam wiadomosc ze w .... nie była za ciekawa pogoda, chyba ja i moje przyjaciolki zabralysmy ja do polski bo u nas bylo calkiem cieplo :) Pozdrowienia od moich przyjaciolek a ode mnie buziaki ! "
I am also waiting for the days when I am sitting in... and drinking drinks. Anyway I got a message that the weather wasn't very good in..., (reszta tylko doslownie bo inaczej chyba trzebaby wymyslic cos innego)- I think me and my friends brought it back to Poland because in Poland it was quite warm. Regards from my friends and hugs and kisses from me!
having drinks

drinking drinks to tak jak maslo maslane

brought it back to Poland with us

By the way (to do zalozyciela watku), how come this place is so mysterious that you don't want to write its name here? Geez, how pretentious.
Geez, troche sie czepiasz ;) a na dodatek nie zauwazylas wszystkich bledow i zapomnialas poprawic nastepujace fragmenty:

the weather in... wasn't very good
I think my friends and me...
Nie czepiam sie tylko sie zastanawiam czego ona sie boi? wstydzi?, ze nie chce napisac.

To o czym Ty piszesz to nie sa bledy.
To sa bledy, niezbyt ciezkiego kalibru, ale sa.

pozdrowienia
No dobra, jesli sie upierasz :)
Tylko powinno chyba byc "my friends and I"
A raczej "na pewno" a nie "chyba", bo nie mozna powiedziec "me brought it back with me"

http://www.askoxford.com/asktheexperts/faq/aboutgrammar/meandi
that's true :)

Ale jestesmy troche okrutni w stosunku do Charlie1983. Chcial pomoc kolezance i przetlumaczyl tekst w srodku nocy, a teraz sie nad nim pastwimy.

O tej porze to mozna strzelac gorsze byki. ;)
Ogólnie moje wakacje bardzo mi się podobały , mimo to ze nie spędziłem ich w większych miastach lub nad morzem . Miałem szczęście ze pogoda nam dopisywała , jestem z nich zadowolonych ale nie ukrywam ze rok temu moje wakacje były lepsze i ciekawsze

PRZETŁUMACZCIE! MI!! pROSZE!!:(
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Business English