Błagam o Pomoc !!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam mam problem czy bylby ktos wstanie przetłumaczyć mi tekst na język angielski Bardzo Prosze z angielskiego nic nie potrafie więc niewiem jak sie za to zabrać z góry dziękuje !

Panda mała (Ailurus fulgens) - ssak z rzędu drapieżnych, rodziny niedźwiedziowatych. Wraz z pandą wielką tworzy podrodzinę Ailurinae. Występuje w południowych Chinach, w Indiach, Nepalu i Birmie. Prowadzi nocny tryb życia i jest zwierzęciem wszystkożernym, jednakże pokarm roślinny jest podstawą jej wyżywienia.

Panda mała:
Długość: 51-63 cm
Długość ogona: 28-48 cm
Masa: 3-4 kg
Ubarwienie: rdzawe lub rdzawobrązowe, pysk, policzki i końce uszu białe; na ogonie ciemniejsze pierścienie, koniuszek ogona puszysty i ciemny, łapy i brzuch ciemniejsze od reszty ciała.
Siedlisko: lasy na obszarach górzystych
Status: gatunek zagrożony
Panda mała zamieszkuje dziuple lub nory w korzeniach drzew na stromych skalnych zboczach. Panda mała ma częściowo wysuwalne pazury, co ułatwia jej wspinaczkę. Żyje w parach lub małych grupach rodzinnych.
Wpisz sobie "red panda" w google.com, sa tam podobne opisy do Twojego.
Red panda - a predatory mammal, a member of the bear family. Together with the giant panda, it belongs to the subspecies of Ailurinae. The red panda can be found in southern China, India, Nepal and Burma. It is a nocturnal animal. The red panda is omnivorous, however, plants and especially bamboo, form the basis of its diet.

Red panda:
Lenght: 51-63 cm
Tail length: 28-48 cm
Weight: 3-4 kg
Appearance: reddish brown; the muzzle, eye patches and the fronts of the large pointed ears are white and there are broad white cheek patches; there are dark rings on the tail; the tail is bushy at the end and darker; legs and belly are darker than the rest of the body.
Habitat: forests in mountainous regions
Status: endangered

The red panda lives in rock crevasses or hollow trees on steep, rocky mountain slopes. Its toes have partly retractible claws that aid in tree climbing. It lives in pairs or small groups.
no i oczywiście
... eats shoots and leaves...
a czytałeś może książkę, bo ciąglę się gdzieś na nią natykam..... i nie wiem, kupić czy nie kupić...
??
Ale jaką ksiązkę - ja znam taki dowcip, a o książce nic nie słyszałem??!!
dowcip też znam:))
ale jest też taka książka 'Eats, shoots and leaves' o interpunkcji w angielskim - kilka razy ją widziałam, ale nigdy nie miałam czasu na przejrzenie.
dowcip też znam:))
ale jest też taka książka 'Eats, shoots and leaves' o interpunkcji w angielskim - kilka razy ją widziałam, ale nigdy nie miałam czasu na przejrzenie.
Nawet nie kojarzę. Będę musiał się przyjrzeć.
wygląda tak (pandy na okładce of kors:)

http://getdecorating.com/interiors.cfm?CFID=4936006&CFTOKEN=36135605
na pewno tu? Bo ja poduszki widzę i urządzony pokój...
hehe....dobrze widzisz:)
I mixed it up:)
to byl link dla kogos innego:)

ksiązka wygląda tak:
http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/1592400876/1[tel]?v=glance
OK, zwrócę na nią uwagę.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa